Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
15 Lut

Gdzie bezpiecznie na wakacje nad morze.

Gdzie bezpiecznie na wakacje.

Gdzie bezpiecznie na wakacje nad Morze Bałtyckie. Na bezpieczne wakacje nad Morze Bałtyckie przyjedz  na Mierzeję Wiślana do Krynicy Morskiej. Krynica Morska położona na Mierzei Wiślanej pomiędzy Zalewem Wiślanym a Zatoką Gdańską otoczona jest z dwóch stron wodą. Zalew w tym miejscu ma ok. 8 km szerokości i miejscami tylko 2 m głębokości. Latem pływają tu statki spacerowe do Fromborka ale także tylko  po samym zalewie. Mierzeja Wiślaną na wysokości Krynicy Morskiej ma ok. 1 km szerokości. Z drugiej strony mamy morze czyli Zatokę Gdańską. Patrząc na morze lewo skos ok. 40 stopni mamy Hel.

Niewątpliwie Polska jest krajem bardzo bezpiecznym i Goście zarówno krajowi jak i zagraniczni mogą się u nas bardzo bezpiecznie. Nie mamy tu napływu emigrantów, pogoda jest przewidywalna, nie ma tornad, powodzi czy innych bardzo ekstremalnych zjawisk. Mierzeja Wiślana według National Geographic  jest najcieplejszym rejonem Polski nad morzem latem i jest piątym na świecie najładniejszym półwyspem, Hel jest na 6 miejscu.

Niewątpliwie najbardziej pożądanymi miejscami noclegowymi są te nad samym morzem. W Krynicy Morskiej powstało skupisko nowych hoteli i apartamentów z recepcją czuwająca nad bezpieczeństwem Gości przez cało dobę. Zlokalizowane są przy rondzie przy ul. Korczaka i Przyjaźni. Do morza od 50 do 150 m. Hotele i apartamenty są nowe, dobrze wyposażone z obszernymi pokojami z balkonami, niektóre z widokiem w stronę morza. Są tu 2 restauracje całoroczne, kilka restauracji sezonowych i inne kawiarnie, budki z lodami czy goframi. W sezonie jest tu posterunek Policji i Pogotowie Ratunkowe. Jest lekarz, apteka, market spożywczy. Jest port jachtowy skąd wypływają statki spacerowe do Fromborka. Tuż obok wspomnianych hoteli jest strzeżone kąpielisko,  oświetlona promenada i ścieżka rowerowa długości ok. 22 km.. W White Resort jest wypożyczalnia rowerów.  Ponieważ wszystkie hotele są nowe cieszą się powodzeniem u potencjalnych Gości. Głównym atutem tych hoteli  jest jednak ich położenie nad samym morzem. Zadzwoń i zarezerwuj już teraz.

Gdzie bezpiecznie na wakacje. Krynica Morska plaże bez tłoku

Krynica Morska morze, plaża

Zobacz ceny

Zarezerwuj prawdopodobnie najtańsze pakiety na weekendy przed sezonem. Z pewnością są to pokoje w najlepszej lokalizacji nad morzem. Wybierz z pewnością najlepsze miejsca dopóki są wolne. Przede wszystkim Turyści szukają pokoi nad samym morzem. W związku z tym zrób rezerwacje już dziś. Zobacz zdjęcia na galerii. Zobacz plac zabaw dla dzieci.