White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Kontakt

Hotel w Krynicy Morskiej nad samym morzem to z pewnością najlepszy wybór na wakacje, wczasy, urlop, na dłógi weekend, majówkę i na święta czy na sylwestra. Zapraszany na Wielkanoc, na majówkę, Borze Ciało, Borze Narodzenie i na Sylwestra nad morzem.

Krynica Morska kontakt, hotel, hotele przy plaży.

[wpforms id=”14894″ title=”false”]

Krynica Morska kontakt

może nad morze, hotele nad morzem

Luksusowe hotele nad samym morzem

Tu też kontakt, Krynica Morska hotel przy plaży, do plaży mamy zaledwie 60 m. White Resort zaprasza serdecznie nad samo Morze Bałtyckie do pokoi z widokiem na morze. Poza tym obok biegnie ścieżka rowerowa długości 15 km do samej granicy. Obecnie jest realizowany odcinek 6 km ścieżki rowerowej i deptaka szerokości ok. 6m wzdłuż morza poprzez Bulwar Słoneczny w kierunku Przebrna. Najpewniej odcinek ma być oddany w czerwcu 2019 r. Na pewno przez Krynicę odcinek na być oświetlony, mają być ławki i będzie przepiękny widok na morze. Ścieżka usytuowana jest na skraju lasu, poniżej ścieżki rozpościera się szeroka plaża i nie ograniczony drzewami widok na morze. Na styku tych dwóch odcinków stoi hotel nad samym morzem z którego okien widać morze.

Hotel nad morzem

hotele krynica

Hotel nad morzem

Już teraz Goście spacerują wspomnianą ścieżką. Chcesz czynnie odpocząć ? Z pewnością zarezerwuj hotel blisko morza. Chciałbyś pojeździć rowerem po lesie ? Przede wszystkim zarezerwuj hotel z wypożyczalnia rowerów. Przede wszystkim na pewno wszędzie masz blisko. Zrób rezerwację już dziś. Wybierz najlepszy pokój z widokiem na morze. Podobnie jak inne hotele nad samym morzem White to na pewno wszędzie blisko a najbliżej do morza. Uwierz że z pewnością będziesz zadowolony z wyboru hotelu nad samym morzem. Życzysz sobie dobrze zjeść, z pewnością nasza restauracja cię zadowoli. Znalazłeś hotel położony być może najbliżej morza w Krynicy. Na pewno do nas wrócisz, ponieważ mamy bardzo dobre warunki. Przede wszystkim zarezerwuj pokoje dobrze wyciszone i na pewno nowe.

Wybierz najlepszy pokój

Pragniesz ciszy i spokoju ? Życzysz sobie wygodnego i szerokiego łózka ? Najpewniej ze względu na położenie wybierzesz pokój z widokiem na morze. Pochodzisz po plaży i lesie, przede wszystkim pooddychasz czystym powietrzem bogatym w jod. Wypożyczysz tu rowery, w tym elektryczne i dla dzieci. Na pewno znalazłeś najlepszą lokalizację. Przede wszystkim na pewno chcesz wypocząć. Zrób rezerwację z wyprzedzeniem. Zadzwoń już dziś. Zarezerwuj wybrany termin i wpłać zadatek. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Pojeździsz rowerem pochodzisz po plaży. Chcesz mieć pokój z widokiem na morze? Chciałbyś mieć napiszą lokalizację nad samym morzem? Chcesz wykupić noclegi z wyżywieniem? Krynica Morska hotele nad morzem, hotel przy samej plaży zapraszają cały rok.

Zobacz ceny  Krynica Morska zobacz galerię zdjęć i atrakcji w White Resort.

Restauracja Krynica Morska , położona nad samym morzem restauracja nosi nazwę Black Cod i znajduje się w White Resort przy wejściu na plażę nr 24.