White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
28 sty
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Z Gdańska nad morze gdzie najlepiej

Z Gdańska nad morze gdzie najlepiej, Krynica Morska hotele nad morzem Gdańsk.

Z Gdańska nad morze może do Krynicy Morskiej położonej na Mierzei Wiślanej. Przede wszystkim hotel położony przy samej plaży czynny cały rok, komfortowe pokoje z balkonami z widokiem na las w stronę morza. Poza tym do plaży 60 m. obok deptak i ścieżka rowerowa wzdłuż plaży. Tu też w hotelu można wypożyczyć rowery. Na weekendowe wypady nad morze z Gdańska do Krynicy Morskiej mamy godzinę jazdy. Mierzeja Wiślana to ponad 90 % lasów, czyste powietrze, szerokie plaże gdzie można spotkać fokę czy bobra oraz znaleźć bursztyn. Godzina drogi a z pewnością  zawsze inaczej jak w Gdańsku. Po drodze można przystanąć i zrobić zdjęcia po wycince drzew pod przekop Mierzei Wiślanej.

Z Gdańska nad morze gdzie najlepiej , Krynica Morska ??? Gdańsk hotele nad morzem gdzie. Przede wszystkim Gdańsk morze.

Gdzie z Gdańska nad morze. Wycinka drzew pod przekop Mierzei Wiślanej
https://krynicamorskahotele.pl

Gdzie nad morze z Trójmiasta ? White Resort zaprasza na Mierzeję Wiślaną do Krynicy Morskiej zarówno w okresie letnim na wczasy, wakacje czy urlop jak i na wypady weekendowe przez cały rok. Ze względu na fakt bliskiego położenia coraz więcej mieszkańców Trójmiasta decyduje się na weekendy w Krynicy . Przede wszystkim z Trójmiasta do Krynicy to godzina jazdy trasą S7 i w Nowym Dworze skręt na Stegnę a dalej na Krynicę. Podsumowując Krynica Morska i Mierzeja Wiślana to najładniejsze plaże w Polsce.  Mierzeja Wiślana prawdopodobnie jest to najcieplejszy region Polski nad morzem latem. Mierzeja Wiślana to prawdopodobnie najwięcej dni słonecznych w roku i najmniejsza ilość dni deszczowych. Podsumowując Krynica Morska podobnie jak i cała Mierzeja Wiślana to bardzo atrakcyjne miejsca na wakacje , urlop, wczasy czy weekend.

Nie wątpliwie z Gdańska nad morze najlepiej do Krynicy Morskiej .

Hotele Krynica Morska nad morzem

11 Responses

  1. hotele krynica morska. Tutejsza flora ma wyraźnie nieleśny charakter, mimo że w krajobrazie Parku dominują lasy, stanowiąc 80,7% jego powierzchni. Najważniejszym gatunkiem lasotwórczym jest sosna zwyczajna Pinus sylvestris (ponad 90% drzewostanów), jako znaczące domieszki spotyka się świerk zwyczajny (Picea abies), brzozę brodawkowatą (Betula pendula) i omszoną (B. pubescens), dąb szypułkowy (Quercus robur) i buk zwyczajny (Fagus sylvatica). Lasy pełnią tu funkcję glebochronną i klimatyczną, są też ostoją wielu gatunków (m.in. storczyków i widłaków)