Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotele nad brzegiem morza na wakacje nad morzem
3 lip

Oferty last minute

Oferty last minute

Oferty last minute, hotel nad samym morzem.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę last minute. Oferty od 200 zł za osobę za dobę bez wyżywienia, a od 300 zł z dwoma posiłkami w cenie. Najtańsze ceny przy pakietach 7 dni i dłużej. Im bliżej od rezerwacji tym niższe ceny.

Hotel nad morzem, oferty last minute.

Hotele nad morzem Krynica

Hotele Krynica Morska położone nad samym morzem, są tu też klimatyzowane pokoje z widokiem na morze. W hotelu jest całoroczna restauracja serwująca całodzienne wyżywienie. Z hotelu do morza jest ok. 60 m. Z pewnością jest to najlepsza lokalizacja nad samym morzem w Krynicy Morskiej. Są tu też inne hotele i apartamenty oraz restauracje.

Wakacje nad morzem, oferty last minute.

Krynica Morska wakacje

Na wakacje, wczasy czy na urlop zapraszam do Krynicy Morskiej do hoteli położonych przede wszystkim nad samym morzem. Z pewnością hotele nad samym morzem to najlepszy wybór na udany urlop nad morzem. Przede wszystkim nie trzeba nosić ze sobą na plażę wszystkiego co może się przydać, szczególnie jadąc na wakacje z dziećmi. Ponieważ do plaży jest bardzo blisko nie trzeba jechać samochodem i płacić dodatkowo za parking. W Krynicy latem za darmo raczej nie znajdziemy miejsca do postawienia samochodu.

Pokój 2 osobowy, oferty last minute.

Pokój 2 osobowy Krynica Morska

W hotelu są nowe, obszerne i dobrze wyposarzone pokoje z bardzo wygodnymi i dużymi łóżkami. Łoże małżeńskie ma 180 cm szeroki x 200 cm dłógości i 56 cm wysokości. Na łożu małżeńskim jest jeden duży materac, nie dwa. w pokoju jest 32” telewizor, czajnik, minibar, sejf i z pewnością łazienka z prysznicem.

Łazienka

Łazienka