Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Pokój 2+1

3 osobowy pokój 2+1, trzyosobowy, Krynica Morska hotel z klimatyzacją.

White Resort posiada pokoje 2+1, przeznaczone są one przede wszystkim dla dwóch osób dorosłych i dziecka w wieku od 4 do 15 lat. W drodze wyjątku trzecia osoba może być osoba dorosła. W pokoju jest łózko małżeńskie 180 cm x 200 cm lub dwa łóżka jednoosobowe po 90 cm szerokości każde. Dodatkowym spaniem jest rozkładana sofa która po rozłożeniu ma 90 cm szerokości po ponad 190 cm dłógości. Klimatyzacja jest opcją.

Pokoje 2+1, rozkładana sofa, trzyosobowy. Krynica Morska pokój 3 osobowy

Rozkładana sofa

Pokój 3 osobowy Krynica Morska

Przede wszystkim większość pokoi w hotelu ma dodatkowo rozkładane sofy, które standardowo służą do siedzenia dla dwóch osób przy stoliku kawowym. Dlatego też, jeżeli jest potrzebne spanie dla trzeciej  osoby, sofa spełni rolę dodatkowego łózka. Widoczne łóżko małżeńskie możemy z wyprzedzeniem zmienić na dwa łóżka jednoosobowe. Na łóżku małżeńskim bez problemy zmieści się dziecko do lat 3, takie dziecko jest bez świadczeń i nie płaci. W pokoju może być jedno dziecko bez świadczeń. Z pewnością wypożyczysz u nas również łóżeczko dziecięce lub można za darmo przywieść własne łóżeczko. Jest tu też plac zabaw dla dzieci. Krynica Morska pokój trzyosobowy z widokiem na morze zaprasza cały rok. Spanie dla trzeciej osoby to rozkładana sofa szerokości 90 cm. a dłógości ok 195 cm. Pokój ma 25 m2, szerokie łoże małżeńskie i sofę. Przede wszystkim w pokoju jest łazienka z prysznicem, minibar, komplet powitalny, sejf, i internet.

Restauracja

W restauracji wydawane są śniadania i obiadokolacje. Można też wykupić posiłki z karty, desery, lidy, kawę i alkohole. W sezonie restauracja czynna jest od godziny 8 rano do 22 wieczorem. Restauracja zaprasza również Gości z ulicy na pyszne jedzenie. Również Turyści spacerujący promenadą spacerową i jeżdżący rowerami po ścieżce rowowej są mile widziani. Restauracja nasz mieści się przy ścieżce rowerowej przy wejściu na plażę nr 24.

Wolne pokoje

Wolne pokoje nad morzem.

Pokoje Krynica Morska