White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska hotele z wyżywieniem całodziennym
27 cze

Krynica Morska hotel z wyżywieniem całodziennym

Krynica Morska hotel z wyżywieniem, przy plaży.

Krynica Morska hotel z wyżywieniem całodziennym.

Przede wszystkim White Resort położony nad samym morzem 60 m. od plaży, zapraszamy do hotelu na noclegi z całodziennym wyżywieniem. Restauracja wydaje śniadania w formie bufetu w godzinach od 8 do 11, obiady wydawane są od godziny 15 do 18. Restauracja czynna jest do godziny 22, wówczas wydajemy produkty z karty. Przede wszystkim wyżywienie w pakiecie z noclegiem jest tańsze niż wykupione oddzielnie. W restauracji zawsze można dokupić inne produkty serwowane przez restaurację do wyboru z karty.

Gdzie najbliżej nad morze z Katowic

Krynica Morska hotel nad morzem.

Hotele nad samym morzem to z pewnością najlepszy wybór na spędzenie wakacji nad morzem. Przede wszystkim z hotelu do plaży mamy zaledwie 60 m. Tu też posiłki wydawane w restauracji w to wygoda dla Gości i brak konieczności stania w kolejce. Posiłki w naszej restauracji są z pewnością różnorodne, świeże, smaczne i ładnie podane. Hotele nad samym morzem są przede wszystkim rezerwowane w pierwszej kolejności , dlatego też proponuję rezerwować pokoje z wyprzedzeniem. Hotele nad samym morzem w Krynicy Morskiej to przede wszystkim nowe hotele i apartamenty, jeden z nich jest po remoncie.

White Resort jest położony najbliżej morza w Krynicy Morskiej, bardzo polecam. Nowy i nowocześnie wykonany, posiada klimatyzowane pokoje z widokiem na morze.

Noclegi Krynica Morska z wyżywieniem nad samym morzem.

Bezpieczne wczasy 2021 nad morzem z pewnością w Krynicy Morskiej.
Restauracja Krynica Morska, tu też hotel nad samym morzem.