White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotel z wyżywieniem Krynica Morska
3 maj

Hotel z wyżywieniem Krynica Morska

Hotel z wyżywieniem Krynica Morska

Hotel z wyżywieniem Krynica Morska, nad samym morzem, przy samej plaży.

Krynica Morska hotele nad morzem proponują noclegi z całodziennym wyżywieniem. Noclegi z wyżywieniem wychodzą taniej niż wykupione oddzielnie, ponadto nie trzeba szukać wolnego stolika w restauracjach w porze obiadowej. Dodatkowo restauracje przeważnie czynne są od godziny 10, kiedy śniadania w hotelu wydawane są przeważnie od godziny 8 rano. Tu też wyżywienie wydawane jest przeważnie w formie bufetu, a więc można najeść się do syta. W restauracji można też zamówić danie specjalne, również dania dla dzieci. W naszej restauracji śniadanie w sezonie wydawane są od godziny 8 do 11 a obiady od godziny 15 do godziny 18.

White Resort Krynica Morska.

White Resort w Krynicy Morskiej powstał w ostatnich latach, jest nowy i nowocześnie wykonany, w przyszłości będzie starał się o 4 gwiazdki. Do kategoryzacji do 4 gwiazdek pozostało zrobić basen. Od 2022 r. 49 pokoi zyskało klimatyzację, od dwóch lat mamy tez restaurację, ogród i plac zabaw dla dzieci.Od 2021 jest też kawiarnia.  White Resort stoi na skraju starego sosnowego lasu liczącego sobie ok. 150 lat. W tym miejscu w Krynicy Morskiej ciągu ostatnich lat powstało centrum nowych hoteli i apartamentów. Przede wszystkim jest tu ok. 1400 miejsc noclegowych w wysokim standardzie, niektóre hotele maja też pokoje z klimatyzacją. Klimatyzacja włączana jest tylko w okresie letnim. Krynica Morska hotel nad samym morzem

Krynica Morska

Podsumowując, Krynica Morska leży ma Mierzei Wiślanej w Parku Krajobrazowym ” Mierzeja Wiślana ”. Sama Mierzeja to przede wszystkim ok. 88 % lasów przeważnie sosnowych. Jest tu też pięć różnych rezerwatów. Mierzeja Wiślana ma ok 90 km. dłógości, z czego ok 40 km jest w Obwodzie Kaliningradzkim.

Restauracja Krynica Morska mad morzem.

1 Response