Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Noclegi z wyżywieniem Krynica Morska
22 lut

Noclegi z wyżywieniem Krynica Morska

Noclegi z wyżywieniem Krynica Morska

Hotele z wyżywieniem Krynica Morska, Noclegi z wyżywieniem Krynica Morska przy samej plaży.

Noclegi z wyżywieniem Krynica Morska nad morzem przy wejściu na plażę pomiędzy numerami 24 i 25. przy ul. Korczaka 5 w White Resort. Przede wszystkim restauracja czynna cały rok. Rano zapraszamy na śniadania w formie bufetu a od godzin południowych na kawę, drinka, ciasto i na obiady. Robimy też kawę na wynos i herbatę rozgrzewającą na wynos. W menu przystawki jak krewetki czy tatar z łososia. Z pewnością menu obiadowe się zmienia a podajemy takie dania jak: gęsina, kaczka, łosoś, sandacz z Zalewu Wiślanego. O menu na dzień obecny można zapytać pod telefonem 55 246 82 78. Mamy piwo, wino, wódki. Noclegi z wyżywieniem blisko morza czynne cały rok. Ze względu na fakt że mieścimy się tuż przy promenadzie na obiady czy na kawę wstępują spacerujący promenadą turyści.  Podsumowując jest to jedyna czynna całoroczna restauracja blisko morza i przy nadmorskiej promenadzie. Zapraszamy serdecznie na całodzienne wyżywienie.

hotel krynica morska

Krynica Morska hotele nad morzem.

White Resort zaprasza na noclegi z wyżywieniem cały rok. Proponujemy przede wszystkim pokoje z widokiem na morze, z balkonami wielkości 25 m2 wraz z łazienką. Dysponujemy pokojami od dwóch osób do maksymalnie 6 osób. Mamy też dwupokojowe studia. Dzieci do lat trzech śpiące z rodzicami w jednym łóżku  śpią i śniadanie jedzą za darmo. Dla dzieci mamy też plac zabaw z 8 metrowym i dwupokładowym statkiem pirackim.

Hotele Krynica Morska

White Resort proponuje noclegi z wyzywieniem nad samym morzem. Hotel zlokalizowany jest przy głównym wejsciu na plażę i przy promenadzie spacerowej i ścieżce rowerowej. Dlatego też zapraszamy również na wyżywienie Gości spacerujących promenadą lub jadących rowerami po ścieżce rowerowej. Przede wszystkim u nas bezpiecznie można postawić rower na stojaki za płotem na terenie ogródka.

Przede wszystkim noclegi z wyżywieniem Krynica Morska.

Zachód słońca

Zachód słońca nad morzem

Krynica Morska noclegi

Krynica Morska noclegi blisko morza w Willi Joker, pokoje z klimatyzacją. Willa Joker zlokalizowana w centrum Krynicy Morskiej. W odległości ok. 200 m oddano nową promenadę spacerową wzdłuż Zalewy Wiślanego.

5 Responses