White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
26 styczeń

Krynica Morska noclegi z wyżywieniem

Krynica Morska noclegi z wyżywieniem

Krynica Morska noclegi z wyżywieniem blisko morza w White Resort . Restauracja Black Cod zaprasza na całodzienne wyżywienie, śniadania w formie bufetu wydawane w dniu robocze od godziny 9 do godziny 11 a w weekendy od godziny 8 do 11. W sezonie letnim siadania będą wydawane od godziny 8 do 11. Na obiadokolacje zapraszamy od godziny 13 do 19 w dni robocze i do 20 w weekendy. W sezonie restauracja będzie czynna do godziny 22.

Krynica Morska noclegi z wyżywieniem

Zapraszamy również na kawę czy pyszną rozgrzewającą herbatę z malinami, desery, drinki i inne smakołyki. Na przystawki proponujemy miedzy innymi krewetki, tatar z łososia, carpaccio wołowe. Na obiady między innymi zupa rybna, rosół z gęsi, stek z polędwicy wołowej i stek z tuńczyka, sandacz z Zalewy Wiślanego i inne.

Krynica Morska noclegi z pełnym wyżywieniem

restauracja krynica morska

Po sezonie zapraszam na tanie noclegi z wyzywieniem blisko morza.

White Resort i mieszcząca się w nim restauracja Black Cod ( Czarny Dorsz) jest obiektem umiejscowionym najbliżej morza w Krynicy Morskiej. Do restauracji można też wejść bezpośrednio z promenady biegnącej wzdłuż morza tuż przy wejściu nr 24. Biegnie tu też ścieżka rowerowa długości 22 km. W recepcji hotelu można wypożyczyć rowery.

Noclegi Krynica Morska

Noclegi z wyżywieniem w Krynicy Morskiej nad samym morzem. Wykupując u nas noclegi można wykupić również wyżywienie. Śniadania serwujemy w formie bufetu, obiady to dwudaniowe  zestawy, zupa i drugie danie. Można też zamówić kolację, albo wybrać sobie coś z karty, np. deser. Mamy w ofercie również alkohole. Według wskazań z programów kulinarnych nie robimy długiego menu. Staramy się aby przede wszystkim produkty były świeże. I tak nad morzem wszyscy oczekują dań z ryb. Przeważnie mamy 3 ryby na danie drugie i dwa dania na przystawki takie jak krewetki i tatar z łososia. Mamy też ok 3 dań z kuchni polskiej jak schabowy. Z reguły jest jakiś makaron i jest coś dla dzieci jak np. nuggety czy naleśniki.

Noclegi nad morzem

Krynica Morska

1 Response