Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
26 Sty

Krynica Morska noclegi z wyżywieniem

Krynica Morska noclegi z wyżywieniem

Krynica Morska noclegi z wyżywieniem blisko morza w White Resort . Restauracja Black Cod zaprasza na całodzienne wyżywienie, śniadania w formie bufetu wydawane w dniu robocze od godziny 9 do godziny 11 a w weekendy od godziny 8 do 11. W sezonie letnim siadania będą wydawane od godziny 8 do 11. Na obiadokolacje zapraszamy od godziny 13 do 19 w dni robocze i do 20 w weekendy. W sezonie restauracja będzie czynna do godziny 22.

Zapraszamy również na kawę czy pyszną rozgrzewającą herbatę z malinami, desery, drinki i inne smakołyki. Na przystawki proponujemy miedzy innymi krewetki, tatar z łososia, carpaccio wołowe. Na obiady między innymi zupa rybna, rosół z gęsi, stek z polędwicy wołowej i stek z tuńczyka, sandacz z Zalewy Wiślanego i inne.

Krynica Morska noclegi z pełnym wyżywieniem

Po sezonie zapraszam na tanie noclegi z wyzywieniem blisko morza.

White Resort i mieszcząca się w nim restauracja Black Cod ( Czarny Dorsz) jest obiektem umiejscowionym najbliżej morza w Krynicy Morskiej. Do restauracji można też wejść bezpośrednio z promenady biegnącej wzdłuż morza tuż przy wejściu nr 24. Biegnie tu też ścieżka rowerowa długości 22 km. W recepcji hotelu można wypożyczyć rowery.