White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Romantyczna kolacja Krynica Morska
18 lut
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Hotele Krynica Morska noclegi z wyżywieniem

Hotele Krynica Morska noclegi z wyżywieniem

Tanie hotele Krynica Morska noclegi

Hotele Krynica Morska , przede wszystkim noclegi z wyżywieniem całodziennym nad morzem. Tu też Restauracja Black Cod mieszcząca się w White Resort wejście od promenady blisko wejścia na plażę nr 24 i 25. White Resort to przede wszystkim nowy obiekt noclegowy nad samym morzem w Krynicy Morskiej. Obszerne i komfortowe pokoje z łazienkami i balkonami z widokiem na morze i las sosnowy. Położenie White Resort jest prawdopodobnie najbardziej pożądane przez turystów odwiedzających Krynicę Morską. W hotelu jest od niedawna restauracja, Goście z zewnątrz mogą do niej wejść od strony promenady i ścieżki rowerowej blisko ul. Korczaka 5. Dla spacerujących promenadą polecamy na wynos kawę lub rozgrzewającą herbatę. Zapraszamy, odwiedź naszą restaurację, przenocuj w naszym hotelu. Ponieważ restauracja czynna jest cały rok dlatego też Goście z zewnątrz jak i Goście hotelu korzystają ze śniadań i obiadów. Ponieważ hotel nie ma basenu Goście chodzą na basem do pobliskiego aquaparku. Dlatego że jest to jedyny basen czynny cały rok nasi Goście z niego korzystają.

Krynica Morska hotel

White Resort mieści się nad samym morzem w centrum Krynicy Morskiej na Mierzei Wiślanej. W związku z najlepszą z możliwych lokalizacji nad samym morzem hotel cieszy się powodzeniem. Od 2020 r. jest tu centrum hoteli i apartamentów prawdopodobnie najwieksze w Krynicy Morskiej. Ponieważ lokalizacja nad samym morzem cieszy się największym zainteresowaniem a hotele są nowe, będą na pewno mocno obłożone. Prawdopodobnie jak rok wcześniej na lato trzeba już robić rezerwacje. Zrób rezerwacje telefonicznie, napisz maila.  Zarezerwuj pakiet 7 dni lub wielokrotność. Podsumowując, rezerwuj już dziś i czekaj na przyjazd.

hotel krynica morska

Hotele Krynica Morska

noclegi blisko morza

Krynica Morska