Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Okolice

Krynica Morska hotele przy plaży, nad morzem, noclegi.

Krynica i okolice

Zobacz atrakcje w naszej okolicy

Krynica Morska atrakcje

  • do plaży 60 m.
  • aquaparku 80 m.
  • do latarni morskiej 300 m.
  • do centrum 500 m.
  • wesołe miasteczka 600 m.
  • do portu jachtowego 700 m.
  • ścieżki rowerowe
  • wypożyczalnia rowerów
może nad morze, hotele nad morzem

Luksusowe hotele nad samym morzem

Hotel Krynica Morska

Z pewnością najlepsza lokalizacja nad samym morzem. Przede wszystkim z pokoi widach i słychać morze. Dlatego taka lokalizacja jest jest najbardziej poszukiwana przez Turystów. Podobnie jest w innych nadmorskich miejscowościach noclegi nad samym morzem są najlepsze. W hotelu  wypożyczysz rowery, w tym elektryczne.

Noclegi Krynica Morska

Noclegi nad morzem w Krynicy Morskiej cieszą się największym powodzeniem.

Krynica Morska hotele nad morzem

W Krynicy Morskiej w ostatnich latach wybudowano ok 25 km. ścieżek rowerowych  nad Morzem Bałtyckim i nad Zalewem Wiślanym. Z pewnością godne polecenia są też promenady spacerowe wzdłuż morza i wzdłuż Zalewu Wiślanego.  Drogą rowerową można pojechać do granicy lub w druga stronę do przekopu.

Mierzeja Wiślana, Krynica Morska hotele nad morzem

Na Mierzei Wiślanej trwają obecnie prace związane z kontrowersyjny przekopem mierzej. Prace trwają już od roku czasu a potrwają jeszcze dwa lata do końca 2022. Na wiosnę 2021 planowane jest otwarcie pierwszego z dwóch mostów obrotowych. Podczas gdy trwają dyskusje nad zasadnością przekopu, prace przebiegają sprawnie i terminowo. Z pewnością przekop już stał się atrakcją turystyczną. Goście wypożyczają rowery i lasem jeżdżą zobaczyć co tam dzieje. Inni idą plażą do samego przekopu od strony budowanego portu północnego. Jak przekopią mierzeję to Krynica Morska będzie na wyspie. Z pewnością czas najlepiej pokaże kto miał rację w sprawie przekopu, przeciwnicy czy zwolennicy. Większość argumentów przywoływana przez obydwie strony jest przywoływana jedynie po to aby uzasadnić dane stanowisko.

Krynica Morska i okolice Krynicy

Krynica Morska

Krynica Morska hotel przy plaży

Z Krynicy Morskiej można również pojechać rowerem  do ujścia Wisły. Prawdopodobnie jest to odcinek ok 35 km. Tu też można pojechać w drugą stronę, na wschód, do granicy z Obwodem Kaliningradzkim. Przede wszystkim znaczna część Gości wybiera ścieżkę rowerową dłógośći ok 10 km. do przekopu Mierzei Wiślanej.W hotelu jest wypożyczalnia rowerów miejskich, trekkingowych, elektrycznych, młodzieżowych i dziecięcych.

Krynica Morska hotele nad morzem.

Hotele nad morzem w Krynicy Morskiej to z pewnością najlepsza lokalizacja noclegów nad samym morzem. Obok liczne restauracje czynne cały rok. Krynica Morska hotele nad morzem zawsze rezerwowane w pierwszej kolejności. Proponuję rezerwować ze znacznym wyprzedzeniem. Przede wszystkim choćby dlatego aby cieszyć się widokiem na morze z okien pokoju.

Noclegi Krynica Morska

Krynica Morska hotele nad morzem