White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska hotel przy plaży
15 kwi
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Krynica Morska hotel przy plaży. White Resort.

Krynica Morska hotel

Hotel przy plaży, blisko morza, Krynica Morska hotele z wyżywieniem.

Krynica Morska hotel przy plaży, komfortowe pokoje z balkonem i widokiem na morze. Nowy hotel w Krynicy Morskiej stojący na skraju starego sosnowego lasu oddalony od drogi. Polecam przede wszystkim pokoje z balkonami z widokiem na las w kierunku morza. Z pewnością można tu posiedzieć na balkonie, wypić kawę czy popatrzeć na las i morze. Ponieważ od strony lasu nie ma żadnej drogi po której jeździły by samochody jest tu cicho i spokojnie. Las to park krajobrazowy chroniony przepisami Natura 2000, w parku jest pięć różnych rezerwatów przyrody.

Hotel Krynica Morska

– Jedyny rezerwat leśny Parku, „Buki Mierzei Wiślanej”, chroni ok. 150-letni drzewostan buka w jego naturalnym środowisku.

– Rezerwat ornitologiczny „Kąty Rybackie” chroni największą w Polsce i jedną z największych w Europie kolonię lęgową kormorana czarnego.

– Rezerwat ornitologiczny „Mewia Łacha” chroni krajobraz stożka ujściowego Przekopu Wisły, który jest ostoją ptaków o randze międzynarodowej (obszar Natura 2000) oraz miejscem występowania szeregu interesujących gatunków roślin.

Krynica Morska hotel przy plaży.

Krynica Morska  White Resort w swojej ofercie ma nie tylko obszerne, dobrze wyposarzone i wygłuszone pokoje, ale przede wszystkim przepiękny ogród. Dlatego też można tu pospacerować po alejkach, usiąść na ławeczkach lub w altanach a nawet poleżeć na leżakach stojących na trawie. Podczas gdy dla dzieci mamy bardzo ciekawy plac zabaw, gdzie główna atrakcją jest dwupokładowy statek piracki. Na statek jest pięć różnych sposobów wejścia i zejścia oraz z pewnością dwa sposoby tylko zejścia. Na samym statku jest kubryk dla załogi, hamak i inne atrakcje. Statek ma dwa pokłady i 8 m dłógości. Na placu zabaw jest też podwójna huśtawka i dwie trampoliny.

Noclegi Krynica Morska przy plaży.

Z pewnością polecam noclegi mad samym morzem blisko plaży w White Resort. Hotele przy plaży to z pewnością najlepsza lokalizacja na wakacje nad morzem, przede wszystkim wszędzie jest blisko. Turyści przede wszystkim szukają hoteli położonych jak najbliżej morza i plaży. Przede wszystkim hotel czynny jest cały rok.

Krynica Morska noclegi blisko morza