White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
krynica morska atrakcje
14 cze
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Krynica Morska atrakcje nad morzem

Krynica Morska.

krynica morska atrakcje nad morzem, piaszczysta i czysta plaża

Wydaje się, że najlepszą atrakcją Krynicy Morskiej jest przepiękna długa i szeroka, piaszczysta i czysta plaża z miałkim piaskiem. Z pewnością atrakcja w Krynicy Morskiej to latarnia morska z możliwością wejścia na górę i podzwania widoków ponad wierzchołkami drzew. Kolejną atrakcją jest Wielbłądzi Garb, najwyższe wzniesienie w Krynicy z przepięknymi widokami na Zalew Wiślany. Podobnie do obejrzenia proponuję Obóz Koncentracyjny Stutthof .

Krynica Morska

Dlatego wielu turystów przebywających w Krynicy Morskiej robi sobie stąd bazę wypadową i zwiedza sąsiednie atrakcje. Dlatego też są to między innymi zamek w Malborku, Krynica Morska i jego zabytkami, Oliwskie ZOO. Z pewnością rewelacyjną przygodą może stać się rejs statkiem spacerowym z Elbląga przez Jezioro Drużno  kanałem Elbląskim po pochylniach gdzie statek po torach kolejowych zostaje przemieszczany na kolejne piętra. Krynica Morska nad morzem to doskonałe miejsce do zwiedzania okolicznych atrakcji. Z pewnością Krynica Morska atrakcje nad morzem zapraszają nad Zalew Wiślany.

Krynica Morska noclegi

Noclegi nad morzem w Krynicy Morskiej z wyżywieniem. Zapraszam serdecznie do White Resort na noclegi nad samym morzem  z wyżywieniem. Większość z Gości zdecydowanie domaga si wyżywienia wraz z noclegiem. Zdecydowanie prawie wszyscy domagają się minimum śniadania i to najlepiej w formie bufetu szwedzkiego. Poza tym my proponujemy również obiadokolacje a dodatkowo można dokupić inne jedzenie, czy picie. Tu też hotel jest czynny cały rok.

Z pewnością tu znajdziesz pokoje

1 Response

Leave a Reply