White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Restauracje dla dzieci Krynica Morska
17 lut

Dzień dziecka nad morzem

Dzień dziecka nad morzem

Krynica Morska dzień dziecka nad morzem, White resort.

Dzień dziecka nad morzem to wielka frajda nie tylko dla naszych pociech, ale i dla nas samych! Najlepszy hotel nad morzem, hotel przy samej plaży, zapewni atrakcje dla najmłodszych, ich rodziców, ale i dziadków. Każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. Szczególnie, że White Resort, hotel na plaży, to obiekt, który ze wszystkich hoteli na Mierzei Wiślanej, ma najlepszą lokalizację. Bliskość plaży, centrum, latarni morskiej, ścieżki rowerowej i okolicznych lasów, sprawia iż jest to najlepiej położony hotel w Krynicy Morskiej.

dzień dziecka nad morzem, White resort Krynica Morska

Dzień dziecka nad morzem

Hotel Krynica Morska

Hotel dla dzieci w Krynicy Morskiej, to nie tylko atrakcje dla dzieci w postaci wielkiego placu zabaw, ale i specjalne menu dziecięce w restauracji. Jeśli nasze dziecko ma problem z jedzeniem, możemy być pewni, że najlepsza restauracja w Krynicy Morskiej, stanie na wysokości zadania i nasz niejadek znajdzie coś dla siebie. Kolejnym bardzo ważnym argumentem, który powinien przekonać nas do przyjazdu z dziećmi nad morze, jest powietrze. Nigdzie w Polsce nie znajdziemy tak czystego i korzystnego powietrza. Podsumowując – nie ma lepszego miejsca na pobyt z dziećmi, a dzień dziecka, który wypada 1.06, to idealny moment na wczasy jeszcze przed rozpoczęciem sezonu letniego. Jakie atrakcje czekają na nasze pociechy nad Bałtykiem, w Krynicy Morskiej. Wybierając najlepszy hotel na pomorzu mamy dostęp do takich atrakcji, jak:

-wypożyczalnia rowerów

-plac zabaw dla dzieci w formie statku pirackiego

-latarnia morska

-wypożyczalnia sprzętu wodnego na krynickim molo

-gry planszowe w restauracji

I wiele innych ciekawych form spędzenia wolnego czasu z naszymi dzieciakami.

Najlepszy hotel

Najlepszy hotel nad morzem Bałtyckim, hotel przy brzegu morza, to Twój przepis na idealny wyjazd z dziećmi. Z pewnością nie znajdziecie lepszego miejsca na dzień dziecka. Okolica z pewnością zachęca do przyjazdu i dłuższego pobytu. Jednak jeśli specyfika pracy nie pozwala Ci na dłuższe wyjazdy, pomyśl chociażby o krótkim pobycie z całą rodziną. Rodzinne pokoje i apartamenty nad morzem, czekają właśnie na Was i na Wasz telefon. Nie czekaj do ostatniej chwili, zadzwoń i zapytaj o dostępność pokoi! Do zobaczenia w czerwcu! White resort Krynica Morska  jest  czynny cały rok. Dzień dziecka nad morzem.

Najlepszy hotel

Najlepsze hotele w Krynicy

Plaże w Krynicy Morskiej na Mierzei Wiślanej to z pewnością prawie najładniejsze plaże na świecie.