White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Nocleg Krynica Morska
29 lip

Krynica Morska nocleg

Krynica Morska nocleg

Nocleg Krynica Morska nad samym morzem.

Krynica Morska nocleg nad samym morzem, klimatyzowane pokoje z widokiem na morze, noclegi z całodziennym wyżywieniem. Przede wszystkim polecam hotele stojące nad samym morzem z pokojami z widokiem na morze takie jak White Resort.

White Resort Krynica Morska

Zbudowany w ostatnich latach położony nad samą plażą, klimatyzowane pokoje z widokiem na morze. Tu też pokoje obszerne i dobrze wyposarzone, nowe telewizory spełniające wymagania DVBT2. Przede wszystkim polecam noclegi z całodziennym wyżywieniem, latem podawane  w formie bufetu. Hotele stojące nad brzegiem morza stoją w Parku Krajobrazowym ”Mierzeja Wiślana”. Ten teren to też Natura 2000, jest ty też pięć różnych rezerwatów przyrody. Są tu też ścieżki rowerowe i promenada spacerowa, w White resort jest wypożyczalnia rowerów. Mamy rowery miejskie, trekkingowe, elektryczne oraz rowery dla dzieci od lat 6. Dla mniejszych mamy foteliki montowane na bagażniki rowerowe.Ścieżki rowerowe w Krynicy Morskiej liczą ok. 30 km. Najdłuższa ścieżka ma 15 kl i prowadzi do granicy, w drogą stronę do przekopu mamy ścieżkę 10 km. Jest też nowa ścieżka od strony Zalewy Wiślanego po koronie nowego wału przeciwpowodziowego dłógości 4 km.

Krynica Morska

Przede wszystkim Krynica Morska to czyste powietrze i czyste, szerokie, dłógie i z miałkim piaskiem plaże. Zejście do plaży jest bardzo łagodne co jest istotne przy małych dzieciach, średnia szerokość plaży to ok. 50 m. Krynica Morska noclegi nad samym morzem to z pewnością najlepszy wybór na wakacje nad morzem. Do plaży 60 m a do centrum 600 m. port jachtowy skąd odpływają statki spacerowe do Fromborka to 800 m.

Krynica Morska

1 Response