White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska noclegi blisko morza
23 kwi
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Krynica Morska noclegi blisko morza

Krynica Morska noclegi blisko morza

Przede wszystkim Krynica Morska noclegi blisko morza, Krynica Morska nocleg blisko morza

Krynica Morska noclegi blisko morza w Pomorskim. White to przede wszystkim nowy hotel nad samym morzem z widokiem na morze i las. Noclegi w Krynicy Morskiej w licznych hotelach i pensjonatach  blisko morza. Krynica Morska hotele blisko morza w samym centrum Krynicy, hotel 60 m. od plaży. W Krynicy Morskiej wszędzie jest blisko do morza. Z najdalszych zakątków Krynicy do morza jest w linij prostej do jednego kilometra. Dalej nad morze będzie jeśli ktoś będzie chciał pójść nad morze przez centrum, wówczas do centrum z przedmieść Krynicy jest nawet do dwóch kilometrów i ok 600 metrów z centrum mad morze. Krynica Morska jest z dwóch stron otoczona wodami Zatoki Gdańskiej i wodami Zalewu Wiślanego. Z pewnością najszersze miejsca Mierzei Wiślanej na odcinku Krynicy nie przekracza jednego kilometra. Właśnie dlatego wszystkie hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe wille i kwatery prywatne reklamują się że maja blisko do morza.

krynica morska hotel

Krynica Morska nocleg blisko morza

Noclegi w Krynicy Morskiej blisko morza

Noclegi w Krynicy Morskiej blisko morza to z pewnością najczęściej rezerwowane pokoje na wakacje, wczasy czy na urlop. Polecam noclegi nad samym morzem z wyżywieniem to przede wszystkim nowe hotele nad samym morzem w centrum Krynicy. Z pewnością polecam White Resort położony najbliżej morza w Krynicy Morskiej na noclegi z wyżywieniem całodziennym.

Krynica Morska

Tuż obok hotelu biegnie nowa ścieżka rowerowa długości ponad 20 kilometrów i promenada spacerowa wzdłuż morza. Jest też nowa ścieżka rowerowa i promenada spacerowa od strony Zalewu Wiślanego po nowo zrobionym wale przeciwpowodziowym. W hotelu mamy wypożyczalnię rowerów miejskich, młodzieżowych, dziecięcych, trekkingowych i elektrycznych.

Krynica Morska noclegi blisko morza

Zachód słońca

Zachód słońca

Krynica Morska hotele blisko morza położone nad samym morzem. Z pewnością to właśnie nowy White Resort  położony jest najbliżej morza w Krynicy Morskiej. Nowe, dobrze urządzone pokoje z balkonami z widokiem na morze. Pokoje obszerne i również bardzo dobrze wyciszone. W hotelu są dwie windy.

3 Responses

Leave a Reply