White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska hotel
3 Maj

Krynica Morska hotel

  Krynica Morska hotel

Krynica Morska hotel przy plaży blisko morza, hotel w Krynicy Morskiej

 Tu też Krynica Morska hotel przy plaży w centrum Krynicy Morskiej. White Resort stoi na skraju starego lasu sosnowego przy samej plaży. Las liczy sobie ok. 150 lat i wchodzi w skład Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana. W lesie liczne ścieżki z pewnością idealne na spacery po lesie a nawet jazdę rowerem. Obok hotelu wzdłóż morza biegnie nowa promenada spacerowa oraz ściska rowerowa dłógości ok 25 km. Z pewnością zarówno promenada jak i ścieżka rowerowa cieszą się dużym powodzeniem wśród Turystów. Poza tym w hotelu jest wypożyczalnia rowerów miejskich, młodzieżowych, trekkingowych i rowerów elektrycznych. Z pewnością najbardziej popularne ścieżki to kierunek przekop Mierzei Wiślanej  a druga to granica z Rosją. Jest też nowa ścieżka dłógości 4 km. wzdłóż Zalewu Wiślanego po wałach przeciwpowodziowych.

Krynica Morska hotele nad samym morzem przy samej plaży z pewnością cieszą się największą popularnością wśród przyjeżdżających do Krynicy Morskiej. Wydaje się, że jest to najlepszy wybór na spędzenie wakacji nad morzem. Przede wszystkim obok hoteli biegnie czysta i szeroka plaża z miałkim piaskiem i z łagodnym zejściem do morza idealnym dla dzieci. Hotel jest przyjazny dla rodzin z dziećmi, dlatego też dla dzieci zrobiliśmy plac zabaw, gdzie główna atrakcją jest statek piracki. Statek piracki to dwupokładowa Biała Perła, tu też mamy podwójną huśtawkę i dwie trampoliny.

Przede wszystkim hotel poleca noclegi z całodziennym wyżywieniem. W naszej restauracji można z pewnością kupić inne produkty z karty, kawę, desery, lody, piwo, wino i drinki. Kuchnia z pewnością przygotuje również produkty na specjalne zamówienia jak jedzenie wegetariańskie, wegańskie i inne.

 

noclegi krynica morska