White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska hotel nad samym morzem
7 lt.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Hotele nad morzem Krynica Morska

Hotele nad morzem Krynica Morska

Hotele nad morzem Krynica Morska. Z pewnością polecam hotele położone nad samym morzem. Przede wszystkim z okien pokoi widać morze i można poczuć morską bryzę w pokoju. Dlatego też zapraszam na noclegi z wyzywieniem do hoteli położonych nad samym morzem w Krynicy Morskiej. Hotele blisko morza w Krynicy Morskiej to przede wszystkim wysoki standard i nowe budynki. Hotele i apartamenty nad samym morzem w Krynicy Morskiej przy ulicy Korczaka i Przyjaźni wybudowano w ostatnich latach a jeden z nich wyremontowano. Z pewnością hotele nad samym morzem to najlepsza strefa klimatyczna w Krynicy Morskiej.

Hotele Krynica Morska

Noclegi nad morzem w Krynicy Morskiej

Noclegi nad morzem w Krynicy Morskiej cieszą się największym powodzeniem. Przede wszystkim polecam noclegi z wyżywieniem. Wyżywienie można też kupić w innych nadmorskich restauracjach. Z pewnością zapraszam do nadmorskiej restauracji BLACK COD położonej nad morzem przy promenadzie spacerowej i ścieżce rowerowej przy wejściu nr. 24. Rezerwując nocleg nad samym morzem z pewnością wybrałeś najlepsze z możliwych miejsce. Najbliżej z możliwych miejsc do plaży, do centrum 10 minut spaceru, ok 600 m.  Tuż obok ścieżki rowerowe i promenada spacerowa. Przede wszystkim można też spacerować po plaży i po lesie.

Wypożyczalnia rowerów

W White Resort jest wypożyczalnia rowerów, w tym i rowerów elektrycznych. Jest tu też przede wszystkim ścieżka rowerowa dłógości ponad dwudziestu kilometrów wzdłóż morza. Jest też w Krynicy nowa ścieżka rowerowa nad samym Zalewem Wiślanym. Po ścieżce można jezdzic rowerami ale i chodzić na spacery. Ścieżka biegnie po koronie nowego wału przeciwpowodziowego. Ze ścieżki rozpościera się z pewnością przepiękny widok na Zalew Wiślany. Niektóre z zatoczek są tuż przy nasypie wału przeciwpowodziowego. Bardzo ładnie wyglądają też zarośla i trzciny Można tu w szuwarach lub na wodzie spotkać dzikie ptactwo .

Krynica Morska

Krynica Morska to z pewnością najmniejsze miasto w Polsce. Hotele nad morzem w Krynicy Morskiej cieszą się największym powodzeniem. Z pewnością najczęściej odwiedzają nas Goście z Warszawy i ze śląska. Jadąc trasą nr 7 lub autostradą A1 jadą odpowiednio ok 4 lub ok 6 godzin do samej Krynicy.

Hotele nad morzem Krynica Morska

Podsumowując, proponuje rezerwować hotele nad morzem z wyprzedzeniem. Proponuje również wykupywanie noclegów z wyzywieniem. Wykupując pakiet z wyzywieniem za jedzenie zapłacicie taniej niż w restauracjach a najecie się do syta. Proponujemy śniadanie w formie bufetu serwowane od godziny 8 rano do godziny 11. Obiadokolacja będzie od ok godziny 15 do godziny 18. Restauracja czynna będzie do godziny 22. Do godziny ok. 1 w nocy będzie czynna kawiarenka.

Podsumowując, na wakacje, wczasy czy na urlop najbardziej polecam hotele nad samym morzem w Krynicy Morskiej.

krynica morska hotele przy plaży

Krynica Morska

krynica morska noclegi
krynica morska hotele przy plaży

4 Responses