White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
White Resort Krynica Morska hotele blisko morza
24 mar
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Krynica Morska hotel nad morzem. Rezerwuj.

Krynica Morska hotel nad morzem

Krynica Morska hotel nad morzem, Krynica Morska hotele nad morzem

Hotele nad morzem

Hotele nad morzem

Przede wszystkim Krynica Morska hotel nad Morzem Bałtyckim. Z pewnością Krynica Morska to znana od dawna miejscowość turystyczna położona na Mierzei Wiślanej pomiędzy Zatoką Gdańską a Zalewem Wiślanym. Przede wszystkim Mierzeja Wiślana to przepiękne piaszczyste plaże z miałkim piaskiem, szerokie średnio na ok. 60 m. a długie ok. 30 km. Dlatego też wystarczy odejść kilometr od centrum i można mieć plaże prawie tylko dla siebie. Przede wszystkim zejścia do plaży są utwardzone i łagodne. Hotele nad morzem w Krynicy Morskiej, do plaży zaledwie 60 m. White Resort stoi najbliżej morza w Krynicy Morskiej i nie tylko. Dlatego z pokoi widać morze i las sosnowy. Pokoje z balkonami, ciche i obszerne.

hotel krynica morska

Krynica Morska hotele

Przede wszystkim polecam Krynica Morska hotel nad samym morzem, obok inne liczne hotele, apartamenty i restauracje blisko morza. Biegną tu też ścieżki rowerowe nad samym morzem. W hotelu jest wypożyczalnia rowerów miejskich, młodzieżowych, dziecięcych, trekkingowych i rowerów elektrycznych. Jest też promenada spacerowa, oświetlona nocą, nad samym morzem. Rowerem lub pieszo można też pospacerować lub pojeździć po licznych ścieżkach leśnych. Z hotelu wszędzie jest blisko, do morza 60 m. do centrum 600 m. do portu jachtowego 800 m. Obok hotelu zatrzymuje się kolejka turystyczna wożąca Turystów do centrum i z powrotem nad morze.

noclegi krynica morska

4 Responses

  1. Nie mogę sobie wyobrazić lepszego miejsca do odwiedzenia w sieci – ten blog to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji, gdzie każdy artykuł przynosi nowe spojrzenie na tematy, które mnie interesują, i zachęca do refleksji nad nimi, co sprawia, że codziennie wracam tu z jeszcze większym zaciekawieniem i oczekiwaniem na kolejne wpisy!

Leave a Reply