Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
wczasy nad morzem
27 lis

Wczasy nad morzem gdzie

Wczasy nad morzem

Wczasy nad morzem White Resort Krynica Morska

Gdzie najlepiej pojechać na wczasy nad morzem ??? Z pewnością na wczasy nad morzem najlepiej pojechać nad samem morze do Krynicy Morskiej położonej na Mierzei Wiślanej. Wczasy czy urlop nad morzem nalezą z pewnością do najbardziej atrakcyjnych. Nad same morze zapraszam szczególnie Turystów mieszkających na co dzień daleko od morza. Z pewnością już samo morze jest dla nich dużą atrakcją turystyczną. Poza tym znajdziesz tu czyste i bogate w jod powietrze, czyste i szerokie plaże z miałkim piaskiem. Plaże na Mierzei Wiślanej z pewnością należą do najładniejszych na świecie.

White Resort

White Resort Krynica Morska zaprasza na urlop nad same morze. Przede wszystkim hotel położony jest nad samym morzem w centrum Krynicy. Z hotelu do plaży mamy zaledwie 60 m. Hotel dysponuje ładnymi dużymi pokojami w większości z balkonem i z klimatyzacją. Mamy też bardzo ładny ogród edukacyjny z alejkami spacerowymi, ławeczkami na których można posiedzieć oraz z nowoczesnymi altankami. Do ogrody można też zamówić kawę czy deser z nasze restauracji. Poza tym w ogrodzie są leżaki do opalania się, ogród ma ok. 2000 m2. W ogrodzie jest też plac zabaw dla dzieci. Hotel ma też wypożyczalnie rowerów dla dzieci i dorosłych, mamy też rowery elektryczne.

Plac zabaw

Wczasy nad morzem gdzie

Ogród z placem zabaw dla dzieci. Na zdjęciu powyżej widać połowę ,ogrodu i atrakcje dla dzieci. Przede wszystkim jest tu ośmiu metrowej dłógośći i dwupokładowy statek Biała Perłą z licznymi atrakcjami na pokładzie. Są ruchome trapy i liny, zjeżdżalnia i rura strażacka do zjeżdżania dla dzieci. Jest też kubryk, hamak, koła sterowe i lornetki. Obok statki jest podwójna huśtawka i dwie nowoczesne trampoliny.

Noclegi nad morzem Krynica Morska.

White Krynica Morska nad samym morzem.

2 Responses