White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Wielkanoc 2023 Krynica Morska
31 mar

Wielkanoc 2023 Krynica Morska

Wielkanoc 2023 Krynica Morska

Wielkanoc 2023 Krynica Morska nad samym morzem.

Krynica Morska

Krynica Morska hotele nad morzem

Zapraszamy na tradycyjną  Wielkanoc nad morze do Krynicy Morskiej do White Resort położonego przy samej plaży. Ze wzgledu na świąteczny charakter polecam pakiety ze świątecznym tradycyjnym wyżywieniem. Na rok 2023 pakiet obejmuje termin od 7 do 10.04.2023. Pobyt można wydłużyć o kolejne dni uzgadniając wszystko podczas rezerwacji. Na Wielkanoc 2023 zostały jeszcze wolne pokoje. Można też wykupić pakiety bez obiadów albo w ogóle bez wyżywienia. Wówczas to można wyżywienie dokupić z karty w naszej restauracji. Nasza restauracja dostała kilka wyróżnień i nagród, z pewnością z wyżywienia będziecie też zadowoleni.

Krynica Morska

Krynica Morska to przede wszystkim popularny nadmorski kurort położony nad samym morzem na Mierzei Wiślanej. Hotel stoi na skraju sosnowego lasu w Parku krajobrazowym Mierzeja Wiślana. Na mierzei Wiślanej jest też pięć rożnych rezerwatów przyrody, są też dwa punkty widokowe. Pierwszy i ten bliżej Krynicy to Wielbłądzi Garb, drugi w stronę Piasków to Góra Pirata. Szczególnie do Wielbłądziego Garbu polecam spacer piechotą przez las. Z hotelu jest to ok. 3 km. W Krynicy Morskiej jest dożo rożnych atrakcji i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Krynica Morska zaprasza na Wielkanoc 2023 nad Polskie Morze Bałtyckie.

White Resort

Noclegi nad morzem

Noclegi nad morzem Krynica Morska

White Resort zbudowano w ostatnich latach nad samym morzem w Krynicy Morskiej. Z pewnością jest to najlepsza lokalizacja nad samym morzem zarówno na święta, weekendy urlop Jak i na wakacje nad samym morzem z rodziną. W hotelu jest też całoroczna wypożyczalnia rowerów miejskich, trekkingowych, elektrycznych i młodzieżowych. Dla dzieci są też foteliki na bagażnik rowerowy.

Noclegi Krynica Morska nad morzem.