Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
wypożyczalnia rowerów
10 lis

Wypożyczalnia rowerów Krynica Morska

Wypożyczalnia rowerów

Wypożyczalnia rowerów Krynica Morska nad samym morzem White Resort, hotele nad samym morzem. Pokoje z klimatyzacją.

White Resort wypożycza rowery zarówno Gościom hotelu jak i Gościom nie mieszkającym w hotelu. Do dyspozycji mamy 32 rowery, w tym rowery elektryczne, rowery miejskie i trekkingowe oraz rowery dziecięce i młodzieżowe. Na najmniejszym rowerze pojedzie już sześciolatek. Krynica Morska wypożyczalnia rowerów w White Resort czynna jest jako jedyna w Krynicy Morskiej cały rok.

Ścieżki rowerowe Krynica Morska. Wczasy nad morzem w Krynicy Morskiej

ścieżki rowerowe

Ścieżki rowerowe Krynica Morska wzdłóż morza oraz wzdłóż Zalewu Wiślanego razem z pewnością liczą ok. 30 km. White Resort zlokalizowany jest przy samej ścieżce rowerowej blisko wejścia na plażę nr 24. Do wypożyczalni zapraszamy do recepcji hotelu.

Hotele Krynica Morska nad samym morzem

White Resort położony jest nad samym morzem w centrum Krynicy Morskiej. Polowa pokoi ma widok w stronę morza, 50 pokoi ma klimatyzację. Hotel ma własny monitorowany parking na 70 samochodów. Mamy pokoje dwuosobowe, 2+1, pokoje czteroosobowe oraz  dwupokojowe apartamenty studio. Przede wszystkim pokoje są bardzo dobrze wygłoszone. Hotel ma też do dyspozycji Gości dwie windy. Przede wszystkim hotel stoi nad samym morzem w starym sosnowym lesie w Parku Krajobrazowym Mierzeja Wiślana. Cała Mierzeja Wiślana to przede wszystkim ok. 90 % lasów przeważnie sosnowych. Jest tu w sumie 5 różnych rezerwatów przyrody. Poza tym w lesie można spotkać dzikie zwierzęta leśne a w samej Krynicy nawet dziki. Poza tym proponuję spacery po lesie lub promenadą spacerową, ewentualnie po plaży. Tu też proponuję przejażdżki rowerami po ścieżkach rowerowych. Krynica Morska wypożyczalnia rowerów to najczęściej wybierana rozrywka na dłuższe wycieczki po okolicy. Z pewnością White Resort hotel leży nad samym morzem.

Krynica Morska White Resort, pokoje z klimatyzacją

Ścieżki rowerowe nad morzem w Krynicy Morskiej.

Hotel nad morzem Krynica Morska.