White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
krynica morska wypożyczalnia rowerów
8 paź
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Krynica Morska wypożyczalnia rowerów całoroczna.

Krynica Morska wypożyczalnia rowerów całoroczna .

Krynica Morska wypożyczalnia rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne, rowery miejskie, młodzieżowe i trekkingowe.

wypożyczalnia rowerów

rowery wypożyczalnia cennik

Zapraszamy do White Resort do całorocznej wypożyczalni rowerów tuż przy ścieżce rowerowej wzdłuż morza. Podczas gdy od lipca 2019 r. ścieżka została przedłożona o 6 km. w stronę Przebrna cieszy się jeszcze większym powodzeniem. Obecna ścieżka ma 15 km + 6 i przede wszystkim biegnie lasem wzdłuż linii brzegowej w odległości ok. 50 m od plaży do samej granicy. Z pewnością ścieżka cieszy się dużym powodzeniem, jest łatwa, ładna, utwardzona z kilkoma bardzo łagodnymi wzniesieniami. Jednemu z naszych Gości  ścieżka w 2017 r. tak się spodobała że w 2018 r. ponownie do nas przyjechał na 14 dni i co dzień jeździł ścieżką do samej granicy całe 15 km w jedna stronę i z powrotem. Zajmowało mu to ok 3 godzin. Gość ów we wrześniu 2018 roku skończył 83 lata.

Krynica Morska wypożyczalnia rowerów

Ścieżka rowerowa od lipca 2019 została przedłożona o ok. 6,9 km w stronę Przebrna. Równolegle do ścieżki biegnie promenada przy samej plaży z widokiem na morze. Promenada ma długość 1500 m. i zaczyna się przy wejściu na plażę nr. 24 i kończy przy porcie rybackim. Dlatego też wybudowano nową ścieżkę rowerową wzdłóż Zalewu Wiślanego.

Od 2021 r będzie czynna promenada spacerowa i ścieżka rowerowa długości 4 km wzdłuż Zalewu Wiślanego. Jóź teraz pomimo trwających prac można z niej korzystać. Przede wszystkim jest tam ładny widok na Zalew Wiślany. Rowerem można pojechać ścieżką rowerową wzdłuż morza, przejechać w poprzek przez Krynicą na ścieżkę wzdłuż Zalewu i wrócić inną drogą.  W samej Krynicy Morskiej ścieżki rowerowe mają już ok 25 km. Można też pojechać ścieżką przez Stegnę do samej Wisły chociaż tu jeszcze nie wszystkie odcinki są połączone w całość i czasem trzeba jechać drogą samochodową.

Krynica Morska wypożyczalnia rowerów całoroczna

W wypożyczalni mamy nowe rowery elektryczne, rowery miejskie, rowery młodzieżowe dla dzieci od 7 do 12 lat oraz rowery trekingowe dla osób o wzroście nawet 200 cm i ponad 120 kg wagi. Na jednym ładowaniu roweru elektrycznego można zależnie od kilku czynników przejechać od 40 do 100 km. Średnie dane mówią o 60 km. Jak skończy się prąd w akumulatorze z pewnością można dalej jechać jak na zwykłym rowerze bez wspomagania. Nasze rowery elektryczne mają 8 biegów i 5 stopni wspomagania. Wspomaganie działa do 25 km. na godzinę. Z górki rower bez wspomagania jedzie znacznie powyżej 30 km. na godzinę. Wypożyczalnia mieści się w recepcji hotelu.

Krynica Morska hotel nad morzem czynny cały rok.

Przede wszystkim w hotelu mieści się także całoroczna restauracja do której można wejść bezpośrednio ze ścieżki rowerowej. Dlatego też są też stojaki na rowery.

Noclegi w Krynicy Morskiej

Krynica Morska hotele nad morzem

 

11 Responses

Leave a Reply