Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
krynica morska wypożyczalnia rowerów
8 paź
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Krynica Morska wypożyczalnia rowerów całoroczna.

Krynica Morska wypożyczalnia rowerów całoroczna .

Krynica Morska wypożyczalnia rowerów elektrycznych, rowery elektryczne

Rowery elektryczne, rowery miejskie, młodzieżowe i trekkingowe.

wypożyczalnia rowerów, rowery elektryczne

Wypożyczalnia rowerów

rowery wypożyczalnia cennik

Zapraszamy do White Resort do całorocznej wypożyczalni rowerów tuż przy ścieżce rowerowej wzdłuż morza. Podczas gdy od lipca 2019 r. ścieżka została przedłożona o 6 km. w stronę Przebrna cieszy się jeszcze większym powodzeniem. Obecna ścieżka ma 15 km + 6 i przede wszystkim biegnie lasem wzdłuż linii brzegowej w odległości ok. 50 m od plaży do samej granicy. Z pewnością ścieżka cieszy się dużym powodzeniem, jest łatwa, ładna, utwardzona z kilkoma bardzo łagodnymi wzniesieniami. Jednemu z naszych Gości  ścieżka w 2017 r. tak się spodobała że w 2018 r. ponownie do nas przyjechał na 14 dni i co dzień jeździł ścieżką do samej granicy całe 15 km w jedna stronę i z powrotem. Zajmowało mu to ok 3 godzin. Gość ów we wrześniu 2018 roku skończył 83 lata.

Krynica Morska wypożyczalnia rowerów

Ścieżka rowerowa od lipca 2019 została przedłożona o ok. 6,9 km w stronę Przebrna. Równolegle do ścieżki biegnie promenada przy samej plaży z widokiem na morze. Promenada ma długość 1500 m. i zaczyna się przy wejściu na plażę nr. 24 i kończy przy porcie rybackim. Dlatego też wybudowano nową ścieżkę rowerową wzdłóż Zalewu Wiślanego.

Od 2021 r będzie czynna promenada spacerowa i ścieżka rowerowa długości 4 km wzdłuż Zalewu Wiślanego. Jóź teraz pomimo trwających prac można z niej korzystać. Przede wszystkim jest tam ładny widok na Zalew Wiślany. Rowerem można pojechać ścieżką rowerową wzdłuż morza, przejechać w poprzek przez Krynicą na ścieżkę wzdłuż Zalewu i wrócić inną drogą.  W samej Krynicy Morskiej ścieżki rowerowe mają już ok 25 km. Można też pojechać ścieżką przez Stegnę do samej Wisły chociaż tu jeszcze nie wszystkie odcinki są połączone w całość i czasem trzeba jechać drogą samochodową.

Krynica Morska wypożyczalnia rowerów całoroczna

W wypożyczalni mamy nowe rowery elektryczne, rowery miejskie, rowery młodzieżowe dla dzieci od 7 do 12 lat oraz rowery trekingowe dla osób o wzroście nawet 200 cm i ponad 120 kg wagi. Na jednym ładowaniu roweru elektrycznego można zależnie od kilku czynników przejechać od 40 do 100 km. Średnie dane mówią o 60 km. Jak skończy się prąd w akumulatorze z pewnością można dalej jechać jak na zwykłym rowerze bez wspomagania. Nasze rowery elektryczne mają 8 biegów i 5 stopni wspomagania. Wspomaganie działa do 25 km. na godzinę. Z górki rower bez wspomagania jedzie znacznie powyżej 30 km. na godzinę. Podsumowując, Krynica Morska rowery elektryczne, wypożyczalnia mieści się w recepcji hotelu.

Krynica Morska hotel nad morzem czynny cały rok.

Przede wszystkim w hotelu mieści się także całoroczna restauracja do której można wejść bezpośrednio ze ścieżki rowerowej. Dlatego są też stojaki na rowery.

Wakacje Krynica Morska

ścieżka rowerowa nad morzem

Noclegi w Krynicy Morskiej

Krynica Morska hotele nad morzem

Hotel w atrakcyjnej cenie z pewnością po sezonie, są tu też tanie pakiety na latu.

16 Responses

Leave a Reply