Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
krynica morska wypożyczalnia rowerów
27 Kwi

Krynica Morska wypożyczalnia rowerów

Krynica Morska wypożyczalnia rowerów

Krynica Morska wypożyczalnia rowerów miejskich blisko ścieżki rowerowej. Mamy do wypożyczenia 16 szt rowerów miejskich z trzema biegami, osiem z nich ma na kierownicy torby na bagaże a trzy rowery mają siodełka dla małych dzieci. Do ścieżki rowerowej mamy 50 m. Ścieżka 15 kilometrów długości do samej granicy z Obwodem Kaliningradzkim. Po drodze jest rozwidlenie długości jednego kilometra prowadzące do punktu widokowego Wielbłądzi Garb z którego to widać równocześnie Zalew Wiślany na południe i Zatokę Gdańska na północ.

Miasto w tym roku planuje wybudować kolejny odcinek drogo rowerowej w kierunku zachodnim ( Sztutowo, Stegna). Ścieżka rowerowa po połączeniu odcinków budowanych przez Kąty Rybackie, Sztutowo i Stengę na dotrzeć do wałów Wisły. Długość Tego odcinka będzie miała ok. 34 km. Razem będzie to ok. 50 km. trasy rowerowej ciągnącej się wzdłuż wzdłuż plaż Zatoki Gdańskiej. Na odcinku Krynicy Morskiej będzie to ścieżka na granicy lasu i plaży,  w innych miejscach ścieżka przebiega przez las. Ścieżka jest nowo zrobiona, wszędzie utwardzona, z nielicznymi bardzo małymi wzniesieniami . W 2017 r. mieliśmy Gościa w wieku 81 lat który to co dzień przez okres 14 dni jeździł rowerem do samej granicy i co dzień poprawiał własne wyniki. Ścieżka tak mu się spodobała że na ten rok również zarezerwował sobie dwu tygodniowy turnus. Z naszej wypożyczalni rowerów  korzystają również Goście z sąsiednich hoteli, pensjonatów i kwater prywatnych.

Właśnie rozpoczęły się prace przy kolejnym odcinku ścieżki rowerowej od ronda do Przebrna to jest ok. 6 km. Odcinek ten ma być gotowy do końca czerwca 2019. Na odcinku przez Krynicę ścieżka ma być oświetlona. Będzie to zarówno ścieżka rowerowa jak i deptak dla pieszych z ławeczkami do odpoczynku. Razem z obecnym odcinkiem będzie to 20 km  ścieżki rowerowej od granicy i wejścia na plażę ny 1 do Przebrna wejście nr. ok. 34.

Wypożyczalnia rowerów  znajduje się w White Resort na ul. Korczaka 5. tel: 55 246 82 39  mobile: 606 844 776

Cennik:

– każda rozpoczęta godzina 10 zł.

– wynajęcie na 4 godziny 25 zł.

– wynajęcie na 8 godzin  40 zł.

– wynajęcie na 12 godzin 50 zł.

-wynajęcie na wiele dni 40 zł x ilość dni

Wypożyczalnia czynna od godziny 8 do 20.

Dla wypożyczających z poza hotelu konieczny dowód osobisty i kaucja za rower 100 zł.

Recepcja może domówić wypożyczenia rowerów bez podawania przyczyn.

Krynica Morska hotele nad morzem