White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
krynica morska wypożyczalnia rowerów
27 kwi
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Krynica Morska wypożyczalnia rowerów

Krynica Morska wypożyczalnia rowerów

Wypożyczalnia rowerów Krynica Morska,

Atrakcje nad morzem

Krynica Morska atrakcje

Tu też, Krynica Morska wypożyczalnia rowerów miejskich blisko ścieżki rowerowej.  Przede wszystkim mamy do wypożyczenia 16 szt rowerów miejskich z trzema biegami, osiem z nich ma na kierownicy torby na bagaże a trzy rowery mają siodełka dla małych dzieci. Dlatego też mamy 3 rowery młodzieżowe dla dzieci od lat 7, 8 rowerów trekkingowych w tym 3 rowery trekkingowe dla Gości powyżej 180 cm. wzrostu, i 4 rowery elektryczne. Przede wszystkim do ścieżki rowerowej mamy 50 m. Ścieżka 15 kilometrów długości do samej granicy z Obwodem Kaliningradzkim. Dlatego po drodze jest rozwidlenie długości jednego kilometra prowadzące do punktu widokowego Wielbłądzi Garb. Przede wszystkim widać z niego równocześnie Zalew Wiślany na południe i Zatokę Gdańską na północ.

hotel krynica morska

Ścieżka rowerowa

Wydaje się że miasto w tym roku planuje wybudować kolejny odcinek drogo rowerowej w kierunku zachodnim ( Sztutowo, Stegna). Ścieżka rowerowa po połączeniu odcinków budowanych przez Kąty Rybackie, Sztutowo i Stengę na dotrzeć do wałów Wisły. Prawdopodobnie długość tego odcinka będzie miała ok. 34 km. Dlatego razem będzie to ok. 50 km. trasy rowerowej ciągnącej się wzdłuż wzdłuż plaż Zatoki Gdańskiej. Na odcinku Krynicy Morskiej będzie to ścieżka na granicy lasu i plaży,  w innych miejscach ścieżka przebiega przez las. Ścieżka jest nowo zrobiona, wszędzie utwardzona, z nielicznymi bardzo małymi wzniesieniami . W 2017 r. mieliśmy Gościa w wieku 81 lat który to co dzień przez okres 14 dni jeździł rowerem do samej granicy i co dzień poprawiał własne wyniki. Ścieżka tak mu się spodobała że na ten rok również zarezerwował sobie dwu tygodniowy turnus. Z pewnością z naszej wypożyczalni rowerów  korzystają również Goście z sąsiednich hoteli, pensjonatów i kwater prywatnych.

Podczas gdy właśnie rozpoczęły się prace przy kolejnym odcinku ścieżki rowerowej od ronda do Przebrna to jest ok. 6 km. Odcinek ten ma być gotowy do końca czerwca 2019. Na odcinku przez Krynicę ścieżka jest oświetlona. Będzie to zarówno ścieżka rowerowa jak i deptak dla pieszych z ławeczkami do odpoczynku. Razem z obecnym odcinkiem będzie to 20 km  ścieżki rowerowej od granicy i wejścia na plażę nr 1 do Przebrna wejście nr. ok. 34.

Odcinek powyższy został oddany 18.07.2019.

Przede wszystkim od 2021 ma zostać oddany 4 kilometrowa promenada spacerowa po której będzie można jeździć rowerem wzdłuż Zalewu Wiślanego. Dlatego promenada biegnie po koronie nowego wału przeciwpowodziowego przez całą długość Krynicy Morskiej. Jej szerokość to 3 m. Przede wszystkim patrząc w kierunku południowym widzimy od razu Zalew,  dzikie małe plaże, szuwary, a w oddali na przeciwko Tolkmicko, w lewo Frombork, w prawo Suchacz. Dalej rzeka Elbląg którą mają  się odbywać rejsy z Elbląga przez właśnie realizowany przekop przez Mierzeja Wiślana  do Zatoki Gdańskiej.

Przede wszystkim mamy rowery trekkingowe , rowery młodzieżowe dla dzieci od lat 7 i rowery elektryczne. Aktualny cennik w recepcji. Ceny mogą się zmienić.

Wypożyczalnia rowerów  znajduje się w White Resort na ul. Korczaka 5. tel: 55 246 82 39  mobile: 606 844 776

Cennik/ Regulamin: 2023             Rowery miejskie                           Rowery trekkingowe                   Rowery elektryczne
– pierwsza godzina                                        20 zł.                                                           25 zł.                                                              60 zł.
– każda kolejna rozpoczęta godz.               10 zł.                                                           15 zł.                                                              30 zł.
– wynajęcie na dzień                                     60 zł.                                                          100 zł.                                                            250 zł.
– wynajęcie na min 7 dni –                            50 zł x ilość dni                                          80 zł.                                                           200 zł.
– fotelik dla dziecka                                      20 zł
Wypożyczalnia czynna                                7 do 21 w sezonie,   po sezonie do zachodu słońca.

Ubezpieczenie roweru od awarii na terenie od granicy do przekopu Mierzei  – 15 zł za rower każdorazowo.

Ceny mogą ulec zmianie, szczegóły w wypożyczalni.

Dla wypożyczających z poza hotelu konieczny dowód osobisty i kaucja w gotówce za rower 100 zł. do 300 zł.

Recepcja może odmówić wypożyczenia rowerów bez podawania przyczyn.

Osoba korzystająca z roweru odpowiada finansowo i prawnie za skutki związane z wypożyczeniem roweru oraz za uszkodzenie lub utratę rowerów.

Rowery wynajmujemy tylko osobom pełnoletnim, osoba pełnoletnia odpowiada za osoby niepełnoletnie powierzone swojej opiece.

Nie określenie i nie uregulowanie za dłuższy wynajem oznacza wynajem na godziny.

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI ROWERÓW

 1. Regulamin dotyczy wypożyczania rowerów w wypożyczalni White Hotel Krynica Morska Korczaka 5
 2. Pomiędzy Wypożyczającym, a Wypożyczalnią zawierana jest pisemna umowa o odpowiedzialności materialnej
 3. Wypożyczanie sprzętu odbywa się na zasadzie odpłatności, zgodnie z obowiązującym cennikiem. Opłata za wypożyczenie sprzętu pobierana jest z góry, za cały okres wypożyczenia.
 4. Poza opłatami za wypożyczony sprzęt Wypożyczalnia wymaga zwrotnej kaucji w wysokości 100 do 300 PLN za rower płatne gotówką. Kaucja ta może być wykorzystana do pokrycia szkód w postaci uszkodzenia sprzętu, jak również na pokrycie innych należności. Kaucja podlega zwrotowi pod warunkiem uregulowania wszelkich zaległości wynikających z umowy wypożyczenia sprzętu
 5. Osoba wypożyczająca sprzęt zobowiązana jest okazać dowód osobisty lub inny dokument tożsamości (prawo jazdy lub paszport) oraz pozostawić w depozycie Wypożyczalni na czas wypożyczenia sprzętu ustaloną kaucję.
 6. Wypożyczający, od podpisania umowy do momentu zwrotu sprzętu, przejmuje pełną odpowiedzialność za szkody powstałe w czasie użytkowania wypożyczonego sprzętu (zawinione oraz niezawinione) zarówno w stosunku do sprzętu jak i do osób trzecich. W przypadku zepsucia, uszkodzenia lub kradzieży sprzętu Wypożyczający zobowiązany jest do pokrycia powstałych szkód w całości (przebita dętka – 20 zł, zgubiony kluczyk do zapięcia – 50 zł, skrzywione koło – 25 zł, opłata za skradziony rower miejski 1500 zł. trekkingowy 2500 zł, rower elektryczny szosowy- 5500 zł)
 7. Przede wszystkim Wypożyczalnia nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypadki i szkody powstałe w trakcie użytkowania przez Wypożyczającego. Wypożyczający zrzeka się wszelkich roszczeń wobec Wypożyczalni z tytułu wypadków, poniesionych szkód, lub obrażeń powstałych w trakcie użytkowania wypożyczonego sprzętu

c.d.

 1. Wypożyczalnia przekazuje Wypożyczającemu do użytkowania sprzęt sprawny technicznie i w takim też stanie powinien on zostać zwrócony. Wypożyczający zobowiązany jest do sprawdzenia stanu wypożyczanego sprzętu – pod względem jakości i ilości – oraz do przekazania ewentualnych uwag osobie wydającej sprzęt
 2. Wypożyczający zobowiązuje się do użytkowania otrzymanego sprzętu w sposób zgodny z jego przeznaczeniem
 3. Wypożyczony sprzęt należy zwrócić do Wypożyczalni w terminie wskazanym w umowie. Zwrot sprzętu po terminie spowoduje konieczność wniesienia na rzecz Wypożyczalni dodatkowej opłaty – zgodnie z cennikiem Wypożyczalni (każda rozpoczęta godzina/doba liczona będzie jako godzina/doba pełna)
 4. Miejscem zwrotu wypożyczonego sprzętu jest miejsce jego wypożyczenia (Wypożyczalnia rowerów White Hotel Krynica Morska ul. Korczaka 5 )
 5. Opóźnienie zwrotu wypożyczonego roweru w wymiarze powyżej 24 godzin od wskazanego w umowie terminu zwrotu – bez powiadomienia Wypożyczalni – potraktowane będzie jako kradzież i zostanie zgłoszone policji
 6. Wypożyczalnia zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia uszkodzonego sprzętu, jeżeli oszacowany przez pracownika Wypożyczalni koszt naprawy sprzętu przekroczy jego wartość. W takim wypadku Wypożyczający zobowiązuje się do zapłaty kwoty pokrywającej koszt zakupu nowego sprzętu – zgonie z cennikiem producenta, aktualnym w dniu zwrotu sprzętu
 7. Pracownik Wypożyczalni ma prawo odmówić wypożyczenia sprzętu bez podania przyczyny, zwłaszcza osobom będącym pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających, a także osobom niepełnoletnim
 8. Za wady ukryte sprzętów (materiałów) Wypożyczalnia nie ponosi odpowiedzialności
 9. Podpis Wypożyczającego na umowie wypożyczenia sprzętu oznacza akceptację niniejszego regulaminu oraz zawarcie umowy z Wypożyczalnią
 10. Na pewno wszystkie informacje można uzyskać pod telefonem 552468239.

Za wypożyczalnię Jan Romaniuk

krynica morska hotel

Krynica Morska hotele nad morzem

Restauracja Krynica Morska blisko morza .

Wypożyczalnia rowerów

19 Responses

 1. Pingback : Krynica Morska restauracje - Restauracja Krynica Morska

 2. Pingback : Krynica Morska noclegi hotele

 3. Pingback : Krynica Morska noclegi-hotele-pensjonaty nad morzem tanio - Willa Joker: Tanie noclegi w Krynicy Morskiej

 4. Pingback : Krynica Morska hotel nad morzem - Restauracja Krynica Morska

 5. Pingback : Krynica Morska hotele - Restauracja Krynica Morska

Leave a Reply