Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Dla dzieci

Plac zabaw dla dzieci, Krynica Morska hotel

Krynica Morska to jedno z najchętniej odwiedzanych miast nad Morzem Bałtyckim. Związane jest to z jej usytuowaniem na samej Mierzei Wiślanej. To również niezapomniane widoki i masa różnorodnych rozrywek dla dzieci i dorosłych. W naszym hotelu nad morzem dla dzieci przygotowaliśmy wiele różnorodnych atrakcji, tak aby mogły zająć się zabawą, a rodzice spokojnie odpoczywać. 

 dla dzieci dla dzieci dla dzieci dla dzieci dla dzieci dla dzieci plac zabaw dla dzieci plac zabaw dla dzieci plac zabaw dla dzieci plac zabaw dla dzieci plac zabaw dla dzieci plac zabaw dla dzieci krynica morska dziecidzieci krynica morska dziecikrynica morska dziecikrynica morska dzieci

krynica morska dzieci krynica morska dzieci krynica morska dzieci

krynica morska dzieci krynica morska dzieci krynica morska dzieci plac zabaw dla dzieci ogród plac zabaw dla dzieci ogród krynica morska dzieci

Krynica Morska – place zabaw dla dzieci

W naszym hotelu przygotowaliśmy dla naszych najmłodszych gości ogrom zabaw i rozrywki. Otworzyliśmy ogród, a także świetnie wyposażone place zabaw dla dzieci w Krynicy Morskiej. Dodatkowo zbudowaliśmy także drewniany statek o długości 8 metrów. Do wchodzenia i schodzenia przygotowane są dwie ruchome trapy, a także dwie drabiny z lin i ścianka wspinaczkowa. Co ważne, nasz piracki statek posiada także zjeżdżalnie, po których można zjechać jak rurą strażacką. W trosce o naszych gości w ogrodzie posadziliśmy wiele drzew i krzewów, a pośród nich ustawiliśmy ławeczki, które idealnie nadają się do odpoczynku. W naszym ogrodzie można także ustawić leżaki do opalania czy rozłożyć koce piknikowe. Jednak to nie wszystkie atrakcje dla dzieci. W ogrodzie na najmłodszych czekają także dwa bajkowe domki, huśtawka, podwójna trampolina oraz tablice edukacyjne, które dostarczają wielu cennych informacji o Mierzei Wiślanej. `Krynica Morska plac zabaw zaprasza.

Krynica Morska – bon turystyczny 

W 2020 roku wprowadzono bon turystyczny, który przysługuje każdemu dziecku do 18. roku życia. To jednorazowe 500 zł, które może zostać przeznaczone na nocleg w Polsce. Co ważne, płatność bonem może pokryć nocleg dziecka i jego rodziców czy opiekunów. Bon turystyczny w Krynicy Morskiej możecie Państwo zrealizować w naszym hotelu. To ogromna szansa na zmniejszenie kosztów pobytu w atrakcyjnie usytuowanym hotelu nad morzem w Krynicy Morskiej. Decydując się na jego realizację, wystarczy aktywować bon na profilu PUE i podać kod przy płatności za pobyt w naszym hotelu.

Krynica Morska atrakcje dla dzieci

Krynica Morska to bez wątpienia jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc dla dzieci i rodziców nad polskim morzem. To cała masa atrakcji i szans na zabawę oraz niezapomnianą rozrywkę. Oprócz niespodzianek czekających na dzieci w naszym hotelu istnieje możliwość korzystania z lokalnych rozrywek. W Krynicy Morskiej atrakcji dla dzieci nie brakuje. To szansa na plażowanie, kąpiele w morzu, spacery brzegiem plaży i zbieranie muszelek. W Krynicy Morskiej czeka też na dzieci Lunapark, park linowy, latarnia morska, a także rejs statkiem. Dodatkowo możliwe jest wybranie się na wycieczkę rowerową Jantarowym Szlakiem, który ma aż 52 kilometry. To szansa na podziwianie fantastycznych widoków, a także zwiedzenie wielu ciekawych miejscowości turystycznych np. Kątów Rybackich, Stegny i Sztutowa. W Krynicy Morskiej atrakcji dla dzieci nie brakuje, zarówno w naszym hotelu, jak i w całym miasteczku, dlatego jest ona tak chętnie odwiedzane przez wielu turystów. 

plac zabaw dla dzieci

Hotel Krynica Morska

Hotel nad samym morzem Krynica Morska całoroczny.

Załącznik nr 3 – Projekt nasadzeń zieleni

White Resort ma ładny duży ogród edukacyjny z ładną zielenią i placem zabaw dla dzieci.

Krynica Morska

Krynica Morska to znany do dawna nadmorski kurort. Dlatego polecam przede wszystkim nowe klimatyzowane hotele nad samym morzem.

Krynica Morska hotel przy plaży. White Resort.

White Resort z pewnością jest zbudowany przy samej plaży, bliżej już się ne da.

Krynica Morska ogród edukacyjny

White Resort ma duży i ładny ogród edukacyjny z placem zabaw dla dzieci. Można tu pospacerować po alejkach, posiedzieć na ławeczkach lub w altankach. Jest tu też plac zabaw dla dzieci.

hotel nad morzem dla dzieci krynica morska(Otworzy się w nowej zakładce

Gdzie hotel dla rodzin z dziećmi nad morzem? Wydaje się, że wartym polecenia będzie White Resort w Krynicy Morskiej na Mierzei Wiślanej położony przy samej plaży. Dla rodzin z dziećmi mamy pokoje i apartamenty od 3 do 6 osób.

noclegi krynica morska

Gdzie noclegi nad morzem Krynica Morska? Przede wszystkim polecam hotele nad samym morzem albo Wille w centrum Krynicy.

gdzie nad morze z dzieckiem

Z pewnością najlepiej nad morze z dziećmi do hotelu stojącego przy samej plaży. White resort ma pokoje i apartamenty dla rodzin z dziećmi i ma atrakcje dla dzieci.

Hotel dla rodzin z dziećmi nad morzem

Gdzie hotel dla rodzin z dziećmi nad samym morzem? A może na morze do Krynicy Morskiej do Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana? Proponuję najlepszy hotel nad samym morzem w Krynicy Morskiej.

Linki