White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Hotel nad morzem dla dzieci. Statek Biała Perła.

Krynica morska plac zabaw dla dzieci, hotel Krynica Morska

 dla dzieci dla dzieci dla dzieci dla dzieci dla dzieci dla dzieci plac zabaw dla dzieci plac zabaw dla dzieci plac zabaw dla dzieci plac zabaw dla dzieci plac zabaw dla dzieci plac zabaw dla dzieci krynica morska dziecidzieci krynica morska dziecikrynica morska dziecikrynica morska dzieci

krynica morska dzieci krynica morska dzieci krynica morska dzieci

krynica morska dzieci krynica morska dzieci krynica morska dzieci plac zabaw dla dzieci ogród plac zabaw dla dzieci ogród krynica morska dzieci

Właśnie zwodowaliśmy statek z dwoma pokładami i z mesą.  Jest podwójna huśtawka i podwójna trampolina .

Plac zabaw dla dzieci.
Przede wszystkim otworzyliśmy ogród i plac zabaw dla dzieci. Wydaje się, że główną atrakcją jest ok. 8 metrowy drewniany statek. Z pewnością na prawdopodobnie największy statek piracki dla dzieci można wejść i zejść po 2 ruchomych trapach. Można też po ściance wspinaczkowej i po dwóch drabinach z lin. Ze statku można zjechać zjeżdżalnią lub po rurze strażackiej.  W związku z tym w ogrodzie posadziliśmy  ozdobne krzewy i drzewa, zrobiliśmy ścieżki spacerowe wokół krzewów i ławeczki do odpoczynku. Podobnie na trawie można będzie postawić leżak do opalania lub położyć koc.  Dlatego też w ogrodzie stoją dwa domki jak z bajki, w których to zmieści się po 7 osób. W ogrodzie są również tablice edukacyjne promujące region Mierzei Wiślanej.

Czy wiecie że według  National Geographic  Mierzeja Wiślana jest na 5 miejscu na święcie wśród najpiękniejszych półwyspów ?

Mierzeja Helska i Mierzeja Wiślana znalazły się wśród 15 najbardziej niezwykłych półwyspów na ziemi. Zwycięzcą rankingu ogłoszonego przez serwis The World Geography jest La Dune de Bouctouche w Kanadzie. To 12-kilometrowe wydmy wzdłuż zatoki Bouctouche z zachwycającym wijącym się „wiszącym” drewnianym deptakiem. Pejzaże są romantyczne i kuszą długimi spacerami – czytamy w uzasadnieniu. Jednak rozciągający się na 34 km piaszczysty wał w kształcie kosy, czyli Półwysep Helski, i 90-kilometrowa wydma biegnąca od Gdańska po Lochstedt za Piławą w Rosji, czyli Mierzeja Wiślana, urzekają nie mniej niż zwycięzca z Kanady. W zestawieniu znalazły się odpowiednio na 6 i na 5 miejscu. Mierzeja Helska jest najmłodszym fragmentem polskiego wybrzeża. Jeszcze 200–300 lat temu w tym miejscu był ciąg wysepek, które zaczęły się ze sobą łączyć. Dlatego dziś oddziela Zatokę Pucką od Morza Bałtyckiego. Mierzeja Wiślana z dawnymi wioskami rybackimi jak Piaski, Jantar czy Mikoszewo w średniowieczu również składała się z wysp. The World Geographic zachwala panujące na Mierzei Wiślanej warunki klimatyczne. Latem to najcieplejszy region polskiego wybrzeża – podkreślają autorzy zestawienia.

Krynica Morska ogród edukacyjny i plac zabaw dla dzieci.

Hotel Krynica Morska

Załącznik nr 3 – Projekt nasadzeń zieleni