White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Apartament

Apartament Krynica Morska nad morzem, hotel

Krynica Morska apartament z widokiem na morze na trzecim, najwyższym pietrze. Jest to jeden duży, prawie 50 m2 pokój częściowo przedzielony ścianką. Za ścianka zrobiona jest sypialnia z szerokim na 180 cm łożem małżeńskim. Jest tu też stolik i telewizor 32″. Balkon ma w sumie 10 m. dłógości jest z niego trochę widoku na morze.  Na pewno jest tu najładniejszy widok jaki możemy zaproponować. Mamy też trochę mniejszy, bo 40 m2 pokój rodzinny z podobnie ładnym widokiem.

apartament

apartament nad morzem

W drugiej części apartamentu stoją dwie rozkładane sofy po 120 cm szerokości każda na których mogą spać dodatkowe 4 osoby. Tu też jest stolik i drugi 32″ telewizor. Telewizory są nowe przystosowane do odbioru nowych częstotliwości DVB-T2. Telewizor obsłużymy jednym pilotem.

apartament

apartament nad morzem

Łazienka jest jedna, jest też długi balkon z którego ponad drzewami widać morze. Jest tu też stolik i dwa krzesła , jest minibar i komplet powitalny.

 

Restauracja

White Resort poleca pakiety z całodziennym wyżywieniem, wykupując nocleg Goście mają wykupione też śniadanie i obiadokolację w nasze restauracji. W sezonie śniadania wydajemy w formie bufetu w godzinach od 8 do 11 a obiady od 15 do 18. Poza tym latem restauracja czynna jest do godziny 22, i można też zamówić tu dania z karty. Są też lody i desery, kawa i alkohole, przystawki i dania główne.

Położenie

Hotel Krynica Morska. Przede wszystkim Resort położony jest na skraju starego, liczącego ok 150 lat , lasu sosnowego na skraju Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana. Mierzeja Wiślana to przede wszystkim las sosnowy, prawie 90 procent powierzchni pokryte jest lasem. Jest tu tez pić różnych rezerwatów przyrody w tym rezerwat buków i rezerwat starodrzewia. Z pewnością hotel położony jest najbliżej morza jak to tylko możliwe. Przede wszystkim jest tu też promenada spacerowa wzdłóż morza.

Krynica Morska apartament