White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Apartament

Apartament Krynica Morska nad morzem, hotel

Krynica Morska apartament z widokiem na morze na trzecim, najwyższym pietrze. Jest to jeden duży, prawie 50 m2 pokój częściowo przedzielony ścianką. Za ścianka zrobiona jest sypialnia z szerokim na 180 cm łożem małżeńskim. Jest tu też stolik i telewizor 32″. Balkon ma w sumie 10 m. dłógości jest z niego trochę widoku na morze.  Na pewno jest tu najładniejszy widok jaki możemy zaproponować. Mamy też trochę mniejszy, bo 40 m2 pokój rodzinny z podobnie ładnym widokiem.

apartament

apartament nad morzem

W drugiej części apartamentu stoją dwie rozkładane sofy po 120 cm szerokości każda na których mogą spać dodatkowe 4 osoby. Tu też jest stolik i drugi 32″ telewizor. Telewizory są nowe przystosowane do odbioru nowych częstotliwości DVB-T2. Telewizor obsłużymy jednym pilotem.

apartament

apartament nad morzem

Łazienka jest jedna, jest też długi balkon z którego ponad drzewami widać morze. Jest tu też stolik i dwa krzesła, jest minibar i komplet powitalny.

Restauracja

White Resort poleca pakiety z całodziennym wyżywieniem, wykupując nocleg Goście mają wykupione też śniadanie i obiadokolację w nasze restauracji. W sezonie śniadania wydajemy w formie bufetu w godzinach od 8 do 11 a obiady od 15 do 18. Poza tym latem restauracja czynna jest do godziny 22, i można też zamówić tu dania z karty. Są też lody i desery, kawa i alkohole, przystawki i dania główne.

Położenie

Z pewnością hotel Krynica Morska. Przede wszystkim Resort położony jest na skraju starego, liczącego ok. 150 lat, lasu sosnowego na skraju Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana. Mierzeja Wiślana to przede wszystkim las sosnowy, prawie 90 procent powierzchni pokryte jest lasem. Jest tu tez pić różnych rezerwatów przyrody w tym rezerwat buków i rezerwat starodrzewia. Z pewnością hotel położony jest najbliżej morza jak to tylko możliwe. Przede wszystkim jest tu też promenada spacerowa wzdłóż morza.

Krynica Morska apartament

Przede wszystkim najlepsze apartamenty w Krynicy Morskiej.