White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Najlepsza restauracja na Mierzei Wiślanej
24 kw.

Najlepsza restauracja na Mierzei Wiślanej

Najlepsza restauracja na Mierzei Wiślanej

Najlepsza restauracja na Mierzei Wiślanej w Krynicy Morskiej to zdecydowanie restauracja w hotelu White Resort, a mianowicie Black Cod Restaurant. Wybierając najlepszy hotel nad morzem, hotel przy samej plaży, otrzymujemy pakiet z dostępem do doskonałej jakości produktów serwowanych w tej restauracji. Jest to restauracja a la carte, natomiast jeśli zdecydujecie się na wybór White Resort, śniadania i obiady macie w cenie pobytu. Jest to najlepsze rozwiązanie, jeśli szukacie hotelu nad morzem. Pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Poznajmy trochę lepiej to miejsce w Krynicy Morskiej. Krynica Morska hotel nad samym morzem z klimatyzacją zaprasza cały rok.

restauracja krynica morska

restauracje w hotelach czynne cały rok

White Resort

White Resort, najlepszy hotel w Krynicy Morskiej, hotel przy samej plaży, hotel z wyżywieniem, to stosunkowo niedawno wybudowany obiekt noclegowy na Mierzei Wiślanej. Cieszy się on coraz większą popularnością. Nic dziwnego. Jest to piękny hotel z widokiem na morze, hotel najbliżej plaży w Krynicy Morskiej. Wielu odwiedzających powraca do niego ze względu na doskonałe jedzenie. Restauracja Black Cod Restaurant istnieje na rynku gastronomicznym zaledwie trzeci rok. Ma natomiast na swoim koncie kilka sukcesów, taki jak: laureat konkursu Orły Gastronomii. Z pewnością jest to najlepsza restauracja na Mierzei Wiślanej i bez wątpienia w najbliższych latach wszyscy już będą ją znali. Jak wszyscy już wiemy udany urlop to nie tylko hotel nad morzem, hotel z widokiem na morze, ale i doskonałe jedzenie. Polak lubi dobrze zjeść. Niestety hotele nad morzem nie zawsze oferują pobyt z wyżywieniem. W White Resort nie musimy się o to martwić.

Hotel nad morzem

Podsumowując, najlepszy hotel nad morzem to apartamenty z widokiem na morze w Krynicy Morskiej i doskonała kuchnia. To połączenie odnajdujemy w White Resort. Ten hotel w Krynicy Morskiej jest czynny przez cały rok i oferuje wiele atrakcji. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Od rewelacyjnej kawy, przez piękny ogród, aż po doskonałe miejsce do wypoczynku. Nie ma na mapie nadmorskich miejscowości lepszego miejsca na Twój nadmorski wypoczynek. Zaplanuj swoje wakacje nad morzem jeszcze dziś. Nie ma co czekać, lato tuż tuż. Przede wszystkim nasz hotel to też restauracja w Krynicy Morskiej nad samym morzem. Poza tym Krynica Morska hotel z klimatyzacją nad samym morzem zaprasza na wakacje, wczasy czy na urlop.

1 Response