Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
hotel dla dzieci krynica morska
3 kwi

Hotel dla dzieci

Hotel dla dzieci

Krynica Morska hotel dla dzieci nad samym morzem.

Hotel dla dzieci nad morzem to obiekty, które posiadają nie tylko atrakcje dla najmłodszych, ale i menu restauracyjne, dopasowane do najmłodszych gości. Często wybierając się na urlop z naszymi pociechami, mamy problem ze znalezieniem najlepszego hotelu. Nie znaczy jednak, że taki nie istnieje. Chcieliśmy się podzielić z Wami, naszymi doświadczeniami z wyjazdu do hotelu nad morzem. Sugerowaliśmy się głównie atrakcjami dla dzieciaków i nie żałujemy. Najlepszy hotel w Krynicy Morskiej, hotel przy samej plaży, a konkretnie White Resort, spełnił wszystkie nasze oczekiwania.

Hotele Krynica Morska dla dzieci

hotel krynica morska nad morzem

White Resort

White Resort, hotel na Mierzei Wiślanej, usytuowany w małym mieście, jakim jest Krynica Morska. Ten nadmorski kurort zachwycił nas już w pierwszych minutach pobytu. Tutaj po prostu inaczej płynie czas. Nasz pobyt był wyjątkowy i zapamiętamy go na bardzo długo. Chcemy się z wami podzielić naszymi wrażeniami z tego wyjazdu. Podróżowanie z dwójką dzieci nie należy do najłatwiejszych, jednak przyjazd do White Resort, to był doskonały wybór. Już na wstępie mogliśmy zapomnieć o czasochłonnym pakowaniu się do samochodu w celu wyjazdu na plażę, czy też do restauracji. Wybierając ten najlepszy hotel nad morzem, hotel przy samym morzu, wszędzie mieliśmy blisko, co pozwoliło nam zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu. Kolejnym plusem był plac zabaw dla dzieci i rewelacyjne jedzenie. Bezapelacyjnie, Black Cod Restaurant, to najlepsza restauracja w Krynicy Morskiej. Hotel dla dzieci, każde dziecko znajdzie tutaj coś dla siebie.

Hotel na plaży

White Resort, przede wszystkim hotel najbliżej plaży w Krynicy Morskiej to również piękne apartamenty z widokiem na morze, najlepsze jedzenie w okolicy, całoroczna wypożyczalnia rowerów i dostęp do wielu atrakcji. Dlatego nie trać już czasu na szukanie idealnego miejsca. Z pewnością w White Resort spędzisz wymarzony urlop i zapomnisz o codzienności. Wyrwij się z miasta i wybierz najlepszy hotel nad polskim morzem. Zapytaj o swój termin już dziś i ciesz się beztroskimi wakacjami w gronie najbliższych. Wśród wielu ofert, wybierz tą najlepszą, jaką jest oferta White Resort. Przede wszystkim do zobaczenia nad morzem. Hotel dla dzieci Krynica Morska czynny jest cały rok.

hotel dla dzieci krynica morska

Krynica Morska Hotel z placem zabaw dla dzieci.

Hotel dla dzieci

Noclegi Krynica  Morska nad morzem.

3 Responses