White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotel nad morzem dla przedsiębiorców
4 lip

Hotel nad morzem dla przedsiębiorców

Hotel nad morzem dla przedsiębiorców

Hotel nad morzem dla przedsiębiorców Krynica Morska

Krynica Morska zaprasza do hoteli położonych nad samym morzem  przedsiębiorców, właścicieli małych i dużych firm. Jako przedsiębiorcy rozumiemy specyfikę pracy  właścicieli firm i to ze zawsze nie ma na nic czasu. U nas często można znależć pokoje na ostatnia chwilę, To do nas dzwonią osoby zarządzające firmami, lekarze, prawnicy, osoby na własnej działalności, artyści i mówią że właśnie znalazłem kilka dni i chciałbym pojechać nad morze. Przede wszystkim polecamy pakiety z całodziennym wyżywieniem. Dla najbardziej zapracowanych na dwa dni przed terminem można też pytać o krótkie np. dwudniowe terminy.

White Resort

White Resort Krynica Morska wyspecjalizował się w zakwaterowaniu Gości którzy nie mają czasu. Są to ludzie bardzo obowiązkowi, dla nich praca i obowiązki są najważniejsze, wypoczynek jest na dalszym miejscu. Gościmy przede wszystkim ludzi którzy jak już zrobili wszystko, dopiero wtedy jadą na wakacje.

White Resort położony jest w Krynicy Morskiej nad samym morzem, na skraju sosnowego lasu liczącego ok. 150 lat, na skraju Parku Krajobrazowego ” Mierzeja Wiślana.” Obszerne i czyste pokoje z balkonami i z widokiem w stronę morza. Są tu też liczne atrakcje. W hotelu jest wypożyczalnia rowerów a obok biegną ścieżki rowerowe. Jest też plac zabaw dla dzieci i ogród dla dorosłych. Podsumowując, zapraszamy cały rok.

 

Noclegi w Krynicy Morskiej

1 Response