White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotele Krynica Morska
1 maj

Krynica Morska hotel z widokiem

Krynica Morska hotel z widokiem

Hotel z widokiem na morze Krynica Morska

Krynica Morska hotel z widokiem na morze, klimatyzowane pokoje z widokiem na morze w Krynicy Morskiej. Ważnym aspektem jest też lokalizacja nad samym morzem i blisko centrum Krynicy. Hotel stoi na skraju starego sosnowego lasu Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana. Są tu też komfortowe klimatyzowane pokoje z balkonami i z widokiem na morze. Pokoje są obszerne, dobrze wyposażone i przede wszystkim z dużym 180 centymetrowym łożem małżeńskim.

Krynica Morska hotele tanio

pokoje krynica morska

Hotele z widokiem najbliżsi morza.

White Resort ma taż ładne widoki na las i morze. Jest też obiektem wybudowanym najbliżej morza jak to tylko było mozliwe. Jest tu 80 pokoi, przeważnie z balkonami i z klimatyzacją. Są pokoje dwuosobowe, pokoje dla jednej osoby, pokoje trzyosobowe, czteroosobowe, rodzinne i apartamenty mieszczące nawet 6 osób. W każdym pokoju może być jedno dziecko do 3 lat bez świadczeń na minimum 2 dorosłych. Najlepszym powodzeniem cieszą się pokoje z balkonami i z widokiem na zachód. Najwięcej mamy pokoi dwuosobowych lub dwuosobowych z dostawką dla trzeciej osoby, przeważnie jest to dziecko w wieku od 4 do 15 lat.

Krynica Morska

Krynica Morska Hotel nad morzem z widokiem na morze

Hotel nad morzem z widokiem

Krynica Morska to znany od przed  wojny nadmorski kurort na Mierzei Wiślanej. Do Krynicy zaczęli najpierw przypływać statkami zamożni  mieszkańcy Elbląga. Dziś Krynicę Morską odwiedzają najwięcej Warszawiacy i Śląsk. Z Warszawy samochodem najbardziej popularną drogą jest trasa ekspresowa S7, a ze Śląska Autostrada A1.

Atrakcje w Krynicy.

Szczególnie latem w Krynicy Morskiej jest mnóstwo różnych atrakcji zarówno na wodzie jak i na ladzie dla dzieci i dla dorosłych. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W hotelu jest przede wszystkim jedyna w Krynicy całoroczna wypożyczalnia rowerów , w tym rowerów elektrycznych.

Noclegi Krynica Morska nad samym morzem.

6 Responses