White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska Biała Plaza
19 maj

Biała Plaża

Biała Plaża

Jeśli marzy Ci się odpoczynek w czystej i zadbanej przestrzeni zapraszamy na Mierzeję Wiślaną a konkretniej do Krynicy Morskiej.  Wiadomo, że każdy kto przyjeżdża nad morze chciałby jak najwięcej czasu spędzać na plaży. Krynica to miejscowość, która słynie z pięknych, szerokich i bardzo czystych plaż. Wprost idealnych zarówno do wylegiwania się na Słońcu, jak i do aktywnego spędzania wolnego czasu. Krynica Morska to jasny i prawie biały piasek na krynickich plażach, jest związany z uruchomionym w mieście projektem o nazwie Biała Plaża. Jest to kompleksowa , letnia infrastruktura dla turystów. Znajdują się tu obiekty gastronomiczne, wypożyczalnie leżaków, strefa z koszami plażowymi i strefy dla dzieci. Tu też znajdziesz wypożyczalnie sprzętów do sportów wodnych i boiska do siatkówki plażowej.

Krynica Morska

Krynica Morska

Krynica Morska hotele nad morzem

Z pewnością zainteresuje Cię fakt, iż wzdłuż plaży biegnie promenada nadmorska oraz jedna z najpiękniejszych w Europie tras rowerowych – ścieżka R10. To idealne miejsce dla wszystkich miłośników spacerów nad brzegiem morza oraz fanów turystyki rowerowej. Tam gdzie jest Biała Plaża tam znajdują się luksusowe hotele. Jednym z nich jest White Resort położony tuż przy zejściu na plażę numer 24. Obiekt oferuje 80 pokoi o wysokim standardzie, w tym pokoi z widokiem na morze. Uwierz, że jest to najlepsza lokalizacja w Krynicy. Bliskość morza i Park Krajobrazowy Mierzei Wiślanej to idealne połączenie.

White Resort

Na terenie hotelu funkcjonuje wypożyczalnia rowerów, w tym rowerów elektrycznych. Dla naszych gości jest także wypożyczalnia leżaków i parawanów. Dodatkowym atutem jest przepiękny ogród, który aż zachęca do odpoczynku. Dla najmłodszych czeka tu statek piracki Biała Perła z mnóstwem atrakcji na pokładzie. Natomiast dla starszych gości przygotowaliśmy wygodne leżaki. Przyjedź do White Resort i przeżyj z nami niezapomniany urlop.

Rowerem wzdłuż morza

Biała Plaża wzdłóż morza

Hotel nad morzem zadzwoń już dziś.