Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska plaże bez tłoku
20 lut
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Krynica Morska plaże bez tłoku . Zobacz sam.

Krynica Morska plaże bez tłoku

Tu też Krynica Morska plaże bez tłoku, Krynica Morska plaża

Krynica Morska plaże bez tłoku kawałek od centrum. Plaże w Krynicy Morskiej są zatłoczone tylko przy głównych wejściach na plaże. Wystarczy przejść kilkaset metrów w bok aby mieć kawał plaży tylko dla siebie. Pomijam już okresy przed sezonem i po sezonie letnim kiedy plaże są niemal puste a spacery po plaży należą do głównych atrakcji. Krynica Morska nie jest tak duża jak Władysławowo, Sopot, Gdynia, Jastarnia, Międzyzdroje, Ustka czy Kołobrzeg. Przede wszystkim te miejscowości w okresie wakacyjnym są najbardziej obleganymi  nadmorskimi miejscowościami.

Hotele w Krynicy Morskiej

Krynica Morska co rok staje się coraz popularniejsza, w rankingach Krynica jest w pierwszej dziesiątce najbardziej popularnych miejscowości nadmorskich. Przede wszystkim nie daleko od Krynicy można znaleźć kawałek plaży tylko dla siebie. 10 km. od Krynicy w stronę Piasków jest nawet plaża naturystów. Plaże w Krynicy Morskiej i na całej Mierzei Wiślanej są długie na ok. 40 km. szerokie średnio ok. 50 m. Przede wszystkim są czyste, z bardzo miałkim piaskiem i z łagodnym i długim zejściem do wody. W Krynicy Morskiej mamy też hotele położone niemal na plaży, do plaży zaledwie 60 m.

Hotel blisko plaży

Jest to nowy hotel położony 60 m. od plaży, pokoje i apartamenty z widokiem na morze, hotel czynny cały rok. Jest to hotel położony najbliżej morza w Krynicy Morskiej a i w Polsce będzie ciężko znaleźć hotel w centrum miasta nad samym morzem. Chcesz mieć hotel blisko plaży? Chciałbyś widzieć morze z okna swojego pokoju?

Hotele z Klimatyzacją hotele w krynicy morskiej

krynica morska noclegi hotel
hotele w krynicy morskiej

Podsumowując, zapraszam na noclegi z wyżywieniem nad samym morzem w Krynicy Morskiej.

2 Responses

Leave a Reply