White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotel nad morzem dla dzieci
23 paź
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

hotel nad samym morzem bałtyckim

hotel nad samym morzem bałtyckim

Gdzie hotel nad samym morzem bałtyckim przy plaży Krynica Morska

Hotel nad morzem bałtyckim przy plaży w Krynicy Morskiej. Z pewnością White hotel to hotel najbliżej morza, pokoje  z widokiem na morze i las sosnowy. Przede wszystkim duże i komfortowe pokoje z bardzo wygodnymi łóżkami, cały hotel wyciszony oraz położony w cichej i spokojnej okolicy. Do morza 60 m. Z pewnością szerokie, czyste, z miałkim piaskiem, plaże są idealne do zabaw dla dzieci w piasku. Wydaje się że przy niskim stanie morza plaża ma ok 80 m. szerokości. Dlatego też szczególnie poza sezonem proponujemy spacery plażą wzdłuż morza i oddychanie czystym powietrzem bogatym w jod i sole znajdujące się  w aerozolu wytworzonym przez rozbijające się morskie fale. Z Krynicy można pójść na wschód ok. 15 km. do samej granicy z Obwodem Kaliningradzkim, a na zachód ok 30 km. do samego ujścia Wisły.

hotele krynica morska przy plaży

Hotele Krynica Morska

Hotele w Krynicy Morskiej nad samym morzem przy samej plaży są najczęściej wybierane przez Turystów ze względu na swoją lokalizację i komfort. Z pewnością większość to hotele nowe lub po remoncie. Obok też liczne apartamenty.  W hotelach można liczyć na całodobową obsługę recepcji oraz nie trzeba, jak przeważnie w apartamentach bywa, wpłacać kaucji za wynajem pokoju. Zapraszam do White Resort położonego najbliżej morza przy samej plaży w Krynicy Morskiej. Krynica Morska hotele przy plaży zapraszają cały rok.

1 Response

Leave a Reply