White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
hotele nad morzem
15 paź
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

hotele nad morzem bałtyckim z widokiem na morze

hotele nad morzem bałtyckim z widokiem na morze

Hotele nad morzem bałtyckim przy plaży z widokiem Krynica Morska, morze bałtyckie, hotele nad morzem, noclegi .

Przede wszystkim hotele blisko morza z widokiem na morze. Hotel położony 60 m. od morza najbliżej morza w Krynicy Morskiej i chyba w Polsce. Hotel położony w starym ok. 120 letnim lesie sosnowym, od morza hotel oddziela trzydziestoparoletni lasek również sosnowy  rosnący na wydmie. Za laskiem szerokie na ok 50 m. długie i piaszczyste plaże idealne do opalanie się ale i do długich spacerów wzdłuż morza.

hotel krynica morska

Hotel nad morzem dla rodzin z dziećmi

Przede wszystkim hotel specjalizuje się w pokojach dla  rodzin z dziećmi, również z małymi. Dlatego w pokojach mamy dostawki dla większych dzieci powyżej 3 lat. Łóżka małżeńskie szerokie na 180 cm. co pozwala na zmieszczenie małego dziecka pomiędzy rodzicami. Mamy tez kilka łóżeczek dziecięcych. Pokoje, drzwi, okna i podłogi są wyciszone, przez co nie słychać odgłosów z pokojów sąsiednich ani z korytarza. Jak ktoś nie lubi szumu morza może zamknąć okno i morza nie będzie słychać.

Hotele Krynica Morska  pokoje z widokiem na morze.

Przede wszystkim polecam hotele nad morzem bałtyckim przy plaży z widokiem na morze. Pokoje dobrze wygłoszone z balkonami, obok ścieżka rowerowa i promenada spacerowa wzdłóż morza. W hotelu wypożyczalnia rowerów miejskich elektrycznych i młodzieżowych. Przede wszystkim morze bałtyckie hotele nad samym morzem czynne cały rok.

Noclegi Krynica Morska nad samym morzem.

krynica morska, krynica morska hotele, krynica morska hotele blisko morza,

hotel nad samym morzem w Krynicy Morskiej

krynica morska noclegi

Krynica Morska w Krynicy Morskiej

Krynica Morska noclegi, 60 metrów do morza

tanie hotele nad morzem bałtyckim

Tanie noclegi nad morzem bałtyckim

 

2 Responses

Leave a Reply