Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska wczasy
26 mar
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Krynica Morska z dzieckiem gdzie

Krynica Morska z dzieckiem gdzie

Gdzie Krynica Morska z dzieckiem, luksusowy hotel,

Krynica Morska z dzieckiem gdzie, może nad morze do nowego hotelu nad samym morzem. Podczas gdy nowy luksusowy hotel 60 m. od Białej Plaży zaprasza nad same Morze Bałtyckie. Przede wszystkim hotel przyjazny dla rodzin z dziećmi, najbliżej morza w Krynicy, czyste plaże, pełno restauracji, po 22 cisza i spokój. Hotel wygłuszony, nie słychać rozmów z sąsiednich pokoi i z korytarzy. Również okna są o zwiększonej dźwiękoszczelności, nie słychać szumu morza przy zamkniętych oknach. Za to po otwarciu okien słychać przepiękny szum morza i śpiewy ptaków. Zapraszamy rodziny z dziećmi do Krynicy Morskiej  do White hotelu nad samym morzem. Polecam przede wszystkim Krynica Morska noclegi gdzie z dziećmi nad samym morzem. Zapraszamy serdecznie.

Nad morze helikopterem

Noclegi nad morzem Krynica Morska

Przede wszystkim rodziny z dziećmi zapraszamy nad Polskie Morze Bałtyckie na Mierzeję Wiślaną do Krynicy Morskiej. Z pewnością z centrum kraju do Krynicy Morskiej jest o dwie godziny jazdy samochodem bliżej i to w każda stronę. Nie dość że dziecko nie będzie się niecierpliwić to plaże na Mierzei Wiślanej  nalezą do najładniejszych na świecie. Przede wszystkim są dłógie i szerokie średnio na 50 m. Prawdopodobnie jest tu najładniejszy miałki piasek na plaży. Do tego bardzo łagodne zejście do morza. Dzieci zależnie od wieku mogą wchodzić bez obaw do morza na kilkanaście  a nawet na kilkadziesiąt metrów od brzegu. W centrum Krynicy Morskiej plaża jest strzeżona przez ratowników. Na plaży są liczne atrakcje dla dzieci w rożnym wieku. Dla, nie tylko najmłodszych, dużą frajdą będzie budowanie zamków z piasku na plaży. Są również atrakcje wodne. Z White Resort do plaży jest zaledwie 60 m. W hotelu jest wypożyczalnia rowerów w tym dla dzieci. Wzdłuż morza jest ścieżka rowerowa i promenada spacerowa. Pokoje maja balkony z których widać morze. Przede wszystkim preferujemy noclegi z wyżywieniem. Krynica Morska z dzieckiem gdzie nad morze?

hotel krynica morska

Hotele nad samym morzem Krynica Morska

3 Responses

Leave a Reply