Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Gdzie nad Morze Bałtyckie z dzieckiem
1 paź
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Gdzie nad Morze Bałtyckie z dzieckiem

Gdzie nad Morze Bałtyckie z dzieckiem

nad Morze Bałtyckie z dzieckiem, gdzie z dziećmi nad morze

Hotele nad morzem

Hotele Krynica Morska

 Gdzie nad Morze Bałtyckie z dzieckiem, najlepiej nad morze z dzieckiem tam gdzie blisko do morza. Z pewnością tam gdzie czyste i szerokie plaże z łagodnym zejściem do wody, gdzie czyste powietrze bogate w jod. Te wszystkie atuty ma Krynica Morska która to właśnie stara się o status uzdrowiska. Wszyscy podróżujący z głębi Polski przez Warszawę, Olsztyn czy Elbląg, wszyscy podróżujący Autostradą A1  maja na Mierzeję wiślaną bliżej  o ok. dwie godziny jazdy niż na półwysep Helski. Dotyczy to także powrotów do domu. Do tego proponujemy hotel położony najbliżej morza w Krynicy Morskiej bo zaledwie 60 m i plaża. Przede wszystkim plaża czysta i szeroka z bardzo łagodnym i długim zejściem do wody. Do tego Krynica jest znana z bardzo dobrej, słonecznej pogody.  W Krynicy jest zawsze mniej opadów niż przewidują synoptycy, i jest więcej słońca. Dlatego też wielu turystów wybrał o Krynicę Morska i Mierzeję Wiślaną i przyjeżdżają tu od nawet kilkudziesięciu lat.

Gdzie nad Morze Bałtyckie z dzieckiem.

Z opowiadań gości słyszymy że oprócz bardzo dobrego wpływu czystego i bogatego w jod powietrza na alergików którzy to na czas pobytu w Krynicy zaprzestają brać leki na alergię, są i tacy którzy opowiadają o wyleczonych chorobach skóry np. egzemie. Tu też jedna z pań opowiadała że przyjeżdża do Krynicy od ponad 20 lat w podzięce właśnie za wyleczenie z egzemy. Wcześniej przez kilka lat stosowała maści przepisane przez lekarzy a te niewiele pomagały. Po krótkim pobycie w Krynicy i po powrocie do domy zauważyła że z jej rękoma jest jakoś lepiej. Po wizycie u lekarza ten stwierdził ze egzemy nie ma. I właśnie dlatego Pani od ponad 20 lat przyjeżdża do Krynicy Morskiej w podzięce  że teraz może żyć normalnie. Takich i podobnych opowiadań słyszałem wiele.

Hotele wybrzeże wschodnie

gdzie z dziećmi nad morze

Gdzie nad Morze Bałtyckie z dzieckiem

Nasz hotel położony najbliżej morza w Krynicy Morskiej czynny jest cały rok. Zapraszamy serdecznie rodziny z dziećmi i samotnych, młodszych i starszych na wczasy, wakacje czy urlop.

Hotele Krynica Morska

Noclegi w Krynicy Morskiej nad samym morzem to z pewnością White Resort.

gdzie nad morze z dzieckiem najlepiej do Krynicy Morskiej.

Gdzie Nad Morze Z Dziećmi najlepiej do Krynicy Morskiej.

3 Responses

Leave a Reply