Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

gdzie najbliżej nad morze z olsztyna

Gdzie nad Morze Bałtyckie z dzieckiem
30 wrz
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Gdzie najbliżej nad morze z Olsztyna

Gdzie najbliżej nad morze z Olsztyna

najbliżej nad morze z Olsztyna gdzie, z Elbląga nad morze

Zachód na Krynicą

Zachód słońca

Gdzie najbliżej nad morze z Olsztyna czy z Elbląga. Przede wszystkim proponujemy wyjazd nad morze do Krynicy Morskiej. Z Elbląga to godzina jazdy a z Olsztyna ok. dwóch godzin. Trasą S7 do Krynicy Morskiej przejedziemy szybko, bezpiecznie i komfortowo.  Dlaczego Krynica Morska ? Bo blisko i mamy ładne, szerokie i piaszczyste plaże z łagodnym zejściem do morza, bo czyste i bogate w jod powietrze, bo bogata oferta noclegowa zarówno tanich pensjonatów jak i hoteli nad samym morzem. Przede wszystkim nad morze z Olsztyna zapraszamy cały rok, również na sylwestra zarówno na bal sylwestrowy jak i na spokojny wypoczynek nad morzem.

hotel krynica morska

Gdzie najbliżej nad morze z Olsztyna

Hotele Krynica Morska

Hotele w Krynicy Morskiej nad samym morzem to z pewnością najlepszy wybór na wakacje nad morzem. Przede wszystkim hotele stoją na skraju starego ponad 150 letniego lasu, od morza oddziela je młody lasek rosnący na wydmie. Z hoteli do płazy zaledwie kilkadziesiąt metrów, blisko też do centrum miasta. Obok hoteli biegnie ścieżka rowerowa do granicy z Rosją oraz do właśnie realizowanego przekopu Mierzei Wiślanej.

Witamy na stronie przekopmierzei.pl. Jest to strona, na której publikujemy wszystkie najważniejsze informacje o inwestycji “Kanał Żeglugowy przez Mierzeję Wiślaną”, która nazywana jest także Przekop Mierzei Wiślanej. Inwestycja ma rozpocząć się jeszcze w 2018 roku i potrwać do 2022 roku. Koszt inwestycji jest szacowany na 880 milionów i w całości zostanie sfinansowany z budżetu państwa.

Mimo silnych mrozów i mocnych opadów śniegu intensywność robót na budowie przekopu Mierzei Wiślanej nie maleje. Trwają prace narzutowe w części morskiej. Zakończono wykonywanie ścianki szczelnej, mikropali i wykopów pod pale CFA w śluzie Kanału Żeglugowego. Montowana jest konstrukcja stalowa obu mostów. Harmonogram robót uległ modyfikacji jedynie na sztucznej wyspie, ponieważ Zalew Wiślany zamarzł. Nie zagraża to jednak planowanemu ukończeniu prac.

Przekop Mierzei Wiślanej

3 Responses

Leave a Reply