White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

gdzie najbliżej nad morze z olsztyna

Gdzie nad Morze Bałtyckie z dzieckiem
30 wrz
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Gdzie najbliżej nad morze z Olsztyna

Gdzie najbliżej nad morze z Olsztyna

najbliżej nad morze z Olsztyna gdzie, z Elbląga nad morze

Gdzie najbliżej nad morze z Olsztyna czy z Elbląga. Przede wszystkim proponujemy wyjazd nad morze do Krynicy Morskiej. Z Elbląga to godzina jazdy a z Olsztyna ok. dwóch godzin. Trasą S7 do Krynicy Morskiej przejedziemy szybko, bezpiecznie i komfortowo.  Dlaczego Krynica Morska ? Bo blisko i mamy ładne, szerokie i piaszczyste plaże z łagodnym zejściem do morza, bo czyste i bogate w jod powietrze, bo bogata oferta noclegowa zarówno tanich pensjonatów jak i hoteli nad samym morzem. Przede wszystkim nad morze z Olsztyna zapraszamy cały rok, również na sylwestra zarówno na bal sylwestrowy jak i na spokojny wypoczynek nad morzem.

hotel krynica morska

Gdzie najbliżej nad morze z Olsztyna

Hotele Krynica Morska

Hotele w Krynicy Morskiej nad samym morzem to z pewnością najlepszy wybór na wakacje nad morzem. Przede wszystkim hotele stoją na skraju starego ponad 150 letniego lasu, od morza oddziela je młody lasek rosnący na wydmie. Z hoteli do płazy zaledwie kilkadziesiąt metrów, blisko też do centrum miasta. Obok hoteli biegnie ścieżka rowerowa do granicy z Rosją oraz do właśnie realizowanego przekopu Mierzei Wiślanej.

Witamy na stronie przekopmierzei.pl. Jest to strona, na której publikujemy wszystkie najważniejsze informacje o inwestycji “Kanał Żeglugowy przez Mierzeję Wiślaną”, która nazywana jest także Przekop Mierzei Wiślanej. Inwestycja ma rozpocząć się jeszcze w 2018 roku i potrwać do 2022 roku. Koszt inwestycji jest szacowany na 880 milionów i w całości zostanie sfinansowany z budżetu państwa.

Mimo silnych mrozów i mocnych opadów śniegu intensywność robót na budowie przekopu Mierzei Wiślanej nie maleje. Trwają prace narzutowe w części morskiej. Zakończono wykonywanie ścianki szczelnej, mikropali i wykopów pod pale CFA w śluzie Kanału Żeglugowego. Montowana jest konstrukcja stalowa obu mostów. Harmonogram robót uległ modyfikacji jedynie na sztucznej wyspie, ponieważ Zalew Wiślany zamarzł. Nie zagraża to jednak planowanemu ukończeniu prac.

2 Responses

Leave a Reply