White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Bezpieczne wakacje 2020 nad morzem
28 Kwi
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bezpieczne wakacje 2021 nad morzem.

Bezpieczne wakacje 2021 nad morzem

Tu też bezpieczne wakacje 2021 nad morzem, wakacje nad morzem krynica morska, hotele

Bezpieczne wakacje 2021 nad morzem. Ponieważ coraz częściej pojawiają się komunikaty o ograniczeniach proponuje pomyśleć o bezpiecznych wczasach w Polsce. Podczas gdy Włochy i Hiszpania nie otworzą do końca granic na przyjazdy obcokrajowców i my zostańmy w Polsce. Coraz więcej krajów chce na wakacje ograniczyć ruch turystyczny w związku z zagrożeniem covid 19. Podsumowując proponujemy wakacje, wczasy, kolonie nad Polskim Morzem Bałtyckim w małej nadmorskiej miejscowości. Krynica Morska to najmniejsze miasto w Polsce, liczy zaledwie 1300 mieszkańców. Jesienią i zimą jest tu bardzo niewielu turystów. Od marca Krynica Morska była praktycznie zamknięta dla Gości. Prawdopodobnie nie mieliśmy  tu żadnych zachorowań. Wydaje się że Krynica Morska i cała Mierzeja Wiślana jest wolna od zagrożeń w przeciwieństwie do dużych miast. W roku 2020 turystyka będzie się prawdopodobnie skupiała na małych miejscowościach. Mierzeja Wiślana to  przede wszystkim długie i szerokie plaże, gdzie każdy znajdzie dla siebie prywatny fragment.

Hotel Krynica Morska

White Resort Krynica Morska nad samym morzem.

Bezpieczne hotele nad morzem.

Hotele Krynica Morska

Hotele Krynica Morska

Noclegi Krynica Morska

Przede wszystkim polecam noclegi nad samym morzem w hotelach i apartamentach w Krynicy Morskiej. Noclegi w hotelach są z pewnością bezpieczne zarówno od strony zakażeń gdzie hotele muszą stosować odpowiednie procedury, jak i od strony obsługi gdzie nadzór jest całodobowy i zawsze można poprosić recepcjonistę o pomoc.

Hotel Krynica Morska

Krynica Morska

7 Responses