White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska noclegi z widokiem na morze
31 gru
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Krynica Morska w Krynicy Morskiej

Krynica Morska w Krynicy Morskiej

Krynica Morska noclegi nad morzem, hotele w Krynicy Morskiej, w krynicy morskiej hotel

Zachód słońca

Zachód słońca

Przede wszystkim Krynica Morska w Krynicy Morskiej. Krynica Morska noclegi nad morzem, hotele w Krynicy Morskiej nad samym Morzem Bałtyckim. Zapraszamy przede wszystkim na wczasy nad morzem, urlop i na wakacje z dziećmi. Z pewnością zaprażamy też na majówkę i inne okazje do spędzenia ciekawego wypoczynku w atrakcyjnej Krynicy Morskiej. Krynica Morska kurort w Pomorskim, na Mierzei Wiślanej i najmniejsze miasto w Polsce. Specyficzny klimat Krynicy sprawia iż jest tu bardzo mało opadów deszczu. Jest tu więcej dni słonecznych niż w sąsiednich miejscowościach jak np. Gdańsk. Wiedzą o tym stali bywalcy i dlatego od lat wracają tu dla prawie gwarantowanej pogody jak na polskie warunki. Właśnie dlatego sloganem Krynicy Morskiej jest hasło że” tu zawsze świeci słońce“. Poza tym Krynica jest idealnym miejscem dla alergików i chorych na choroby układu oddechowego. Czyste powietrze bez pyłów przemysłowych i bez pyłków drzew i kwiatów powoduje że alergicy odkładają swoje tabletki.  Przede wszystkim odtruwają swoje organizmy z chemii nie odczuwając w tym czasie żadnych obiadów pylenia. Dotyczy to nawet bardzo mocnych alergii. Również leżenie na piasku bogatym w mikroelementy daje pozytywne efekty dermatologiczne dla skóry.

hotel krynica morska, hotele w krynicy morskiej

hotele w krynicy morskiej, w krynicy morskiej hotel

Krynica Morska noclegi nad morzem

Liczne hotele nad samym morzem zapraszają cały rok.

Należy również zobaczyć starą zabudowę miasta, pochodzącą z początku XX wieku stanowiącą zespół zabytkowych willi i pensjonatów. Także latarnię morska jedną z niewielu na Wybrzeżu, która została udostępniona zwiedzającym.

Przebywając w Krynicy Morskiej można wybrać się na wycieczkę statkiem do Fromborka, Elbląga. Drogą lądową do Gdańska, Malborka lub też do Rezerwatu Kormoranów w Kątach Rybackich.

Chlubą Krynicy są ratownicy z Elbląskiego WOPR, dzięki którym Krynica zdobyła w 2003 r. drugie miejsce w konkursie najbezpieczniejszych kąpielisk w północnej Polsce.

Krynica Morska noclegi nad morzem, krynica morska hotele nad morze, hotele w krynicy morskiej, hotele nad morzem. Hotele blisko morza, noclegi nad morzem, noclegi w krynicy morskiej, hotele dla rodzin z dziećmi.

2 Responses

Leave a Reply