Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Gdzie najlepiej nad polskie morze
1 paź
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Gdzie najlepiej nad polskie morze po sezonie

Gdzie najlepiej nad polskie morze po sezonie

najlepiej nad polskie morze po sezonie

Najlepszy hotel

Najlepsze hotele w Krynicy

Gdzie najlepiej nad polskie morze po sezonie, z pewnością po sezonie gorąco zapraszamy do Krynicy Morskiej. Przede wszystkim zapraszamy na spacery po plaży i oddychanie świeżym i czystym powietrzem bogatym w jod. Z pewnością  Krynica Morska po sezonie to bardzo cicha i spokojna miejscowość. Podczas gdy szerokie i piaszczyste plaże oraz ścieżki w iglastym lesie to wymarzone miejsca do długich spacerów i wycieczek rowerowych. Dlatego po sezonie w Krynicy Morskiej można odpocząć od zgiełku miasta i od codziennych problemów. Dlatego też można również pooddychać czystym i bogatym w jod powietrzem. Z pewnością czyste powietrze w Krynicy Morskiej jest bardzo wskazane dla alergików. Przede wszystkim Goście którzy na co dzień biorą tabletki na alergię, tu odkładają tabletki całkowicie i nie maja żadnych objawów alergii. Dlatego wielu z nich tą prawidłowość zauważyło wiele lat temu i dlatego od wielu lat przyjeżdżają aby choć przez parę dni oczyścić organizm ze skutków ciągłego przyjmowania  chemii.

Podsumowując, projekt – Mierzeja Wiślana bliżej nas

Hotele Krynica Morska

Gdzie najlepiej nad polskie morze po sezonie

W związku z tym z przyjemnością informujemy, że Fundacja Morze Inspiracji jest realizatorem projektu „Mierzeja Wiślana bliżej nas” współfinansowanego ze środków Województwa Pomorskiego.
Przede wszystkim celem projektu jest promocja naszego regionu a przede wszystkim Mierzei Wiślanej poprzez wykonanie zdjęć lotniczych.
Reasumując, posiadamy 20 banerów o wielkości 2m/1m Mierzei Wiślanej z lotu ptaka oraz kalendarze ścienne na 2017 rok. Dlatego bardzo chętnie udostępnimy te zasoby w celach promocji i edukacji.
Z pewnością Mierzeja Wiślana jest regionem wyjątkowo pięknym. Dlatego też bardzo zależy nam aby wspólnie z Państwem działać na rzecz promocji, edukacji i rozpoznawalności naszej małej ojczyzny. Przede wszystkim w swoich zasobach w związku z projektem posiadamy zbiór fotografii, które możemy Państwu udostępnić dla celów promocji.
Podsumowując wszelkie informacje o projekcie „Mierzeja Wiślana bliżej nas” są zamieszczone na stronie Fundacji Morze Inspiracji http://www.morzeinspiracji.pl.
Dlatego bardzo prosimy aby zamieścić lotnicze zdjęcia na Państwa stronie internetowej w celu promocji regionu.

Z poważaniem
Lila Olszewska
Prezes Fundacji

Kwiaty

Kwiaty Krynica Morska

Gdzie najlepiej nad polskie morze po sezonie

Nad morzem. Gdzie najlepiej nad morze po sezonie

Ogród nad morzem

2 Responses

Leave a Reply