White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotele po sezonie
17 wrz

Hotele po sezonie

Hotele po sezonie

Hotele po sezonie Krynica Morska

krynica morska po sezonie

krynica morska sezon

Krynica Morska hotele po sezonie nad samym morzem czynne cały rok w Krynicy Morskiej. Po sezonie w Krynicy Morskiej większość pensjonatów i kwater prywatnych się zamyka.  Maksymalnie ok. 10 % obiektów w Krynicy czynne jest cały rok, w tym głównie hotele położone przeważnie nad samym morzem. Na pewno większość z turystów odwiedzających Krynicę po sezonie szuka spokoju, komfortu i bliskości do morza. Przede wszystkim najwiekszym powodzeniem cieszą się hotele położone najbliżej morza i blisko centrum oferującym również całodzienne wyżywienie w restauracji. Po rezonie przyjeżdżają przeważnie osoby szukające wypoczynku i ciszy. Długie spacery po plaży lub promenadą spacerową wzdłóż morza, do tego czyste i bogate w jod powietrze.

White Resort

Położony nad samym morzem blisko centrum, nowy i nowocześnie wykonany, obszerne  pokoje z wygodnymi łóżkami, z balkonami i z widokiem w stronę morza. Jest tu też wypożyczalnia rowerów, w tym rowery elektryczne.  Pokoje o podwyzszonym standardzie, przeważnie z balkonami i z klimatyzacją, łózka małżeńskie 180 cm szerokości i 58 cm wysokości. Łazienki przeważnie z prysznicem. W budynki są dwie windy, jest restauracji i latem kawiarnia. Jest też ładny ogród z alejkami spacerowymi i z ławeczkami oraz plac zabaw dla dzieci. Poza tym White Resort to najbardziej popularny hotel nad morzem nie tylko po sezonie. Przede wszystkim położony jest najbliżej morza jak to tylko było mozliwe. Tu też oferujemy pokoje z bardzo ładnym widokiem w stronę morza i z dala od drug.

Hotele nad morzem

Hotele Krynica Morska

Krynica Morska to przede wszystkim bardzo popularny nadmorski kurort znany od dziesiątków lat. Jest tu ok 40 000 miejsc noclegowych w hotelach, pensjonatach, willach i kwaterach prywatnych.

1 Response