Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Pokoje 2+1
28 gru

Pokoje 2+1

Pokoje 2+1

Pokoje 2+1 Krynica Morska z klimatyzacją, White Resort.

Pokoje z widokiem

Krynica Morska pokoje

Krynica Morska pokój 2+1 oznacza że w pokoju jest spanie dla trzech osób. Jest tu łóżko małżeńskie 180 cm szerokości i sofa 90×195 cm. Sofa służy do spania przeważnie dla dziecka do 18 lat ale i dorosły też się zmieści. Łóżko małżeńskie możną też zamienić na dwa łózka jednoosobowe ale trzeba to zgłosić podczas rezerwacji. Zamiana łóżek w dniu przyjazdu będzie nie możliwa. Większość pokoi jest klimatyzowana ale konieczne jest wcześniejsze zdecydowanie czy pokój ma być z klimatyzacją.

White Resort jest położony nad samym morzem w centrum Krynicy Morskiej, do plaży z hotelu mamy zaledwie 60 m. Jest to z pewnością najlepsza lokalizacja nie tylko w Krynicy Morskiej. Pokoje 2+1 są nowe i nowocześnie wyposażone, przeważnie z balkonem i z klimatyzacją.

White Resort pokoje 2+1 Krynica Morska

Krynica Morska White Resort pokoje 2+1 z klimatyzacją.

Atrakcje.

Przede wszystkim w naszym hotelu mamy wypożyczalnie rowerów oraz ogród z placem zabaw dla dzieci. Mamy rowery elektryczne, miejskie i dziecięce, dla dzieci do 3 lat mamy krzesełka montowane na bagażniki rowerowe, mamy tez kaski. Tu też w ogrodzie jest statek piracki, huśtawka i trampoliny. Pokoje 2+1 przeznaczone sa przede wszystkim dla dwójki dorosłych i jednego większego dziecka.

Nocleg Krynica Morska nad samym morzem.

Hotel Pomorskie w Krynicy Morskiej.

2 Responses