White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Klimatyzacja Krynica Morska(Otworzy się w nowej zakładce) Wpis Wczasy nad morzem Krynica Morska, urlop, wakacje z dziećmi(Otworzy się w nowej zakładce) Wpis Wypożyczalnia rowerów Krynica Morska(Otworzy się w nowej zakładce) Wpis Krynica Morska pokoje z klimatyzacją.(Otworzy się w nowej zakładce) Wpis Wolne pokoje Krynica Morska centrum. Pokoje z klimatyzacją.
28 gru

Pokoje dwuosobowe

Pokoje dwuosobowe

Pokoje dwuosobowe Krynica Morska z klimatyzacją nad morzem

Wczasy nad morzem

Wczasy Krynica Morska

Krynica Morska to z pewnością pokoje dwuosobowe nad samym morzem. White Resort to przede wszystkim  pokoje dwuosobowe przeważnie z klimatyzacją i z balkonem. Przede wszystkim większość pokoi dwuosobowych jest z widokiem na las w stronę morza. Jeżeli życzysz sobie pokój dwuosobowy z klimatyzacją należy wskazać że ma to być pokój z klimatyzacyjną, bez wyraźnego wskazania przez Gościa zostanie zarezerwowany pokój bez klimatyzacji. Na pewno klimatyzacja w hotelu będzie włączana tylko w lipcu i sierpniu jeśli temperatura w pokoju przekroczy 26 stopni. Chciałbyś pokój dwuosobowy z klimatyzacją zarezerwój już dziś. Jeśli życzysz sobie pokój z dodatkową dostawką również zaznacz to podczas rezerwacji. Z pewnością znalazłeś hotel położony najbliżej morza w Krynicy Morskiej. Uwierz że jest to z pewnością najlepsza lokalizacja z możliwych. Na pewno z wyboru będziesz zadowolony i z pewnością do nas wrócisz. U nas wypożyczysz rowery, pochodzisz po lesie i po plaży, odpoczniesz w ogrodzie przy hotelu. Przede wszystkim nasze pokoje maja ok. 25 m2, hotel jest nowy i nowocześnie wyposażony. W pokojach duże 32 calowe telewizory, minibary, czajniki do herbaty lub kawy, w łazienkach prysznice.

Hotel Krynica Morska

Hotel nad morzem

Pokoje dwuosobowe, to z pewnością podstawowe pokoje w hotelu, są też one sprzedawane jako pokoje do jednoosobowego wykorzystania. Często też w takim pokoju jest dodatkowa sofa, która to może służyć jako dostawka dla trzeciej osoby. Pokoje maja wielkość prawie 25 m2, przeważnie maja też balkon i klimatyzację.

Pokoje jednoosobowe Krynica Morska

Krynica Morska noclegi nad morzem

2 Responses