White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
29 gru

Pokoje jednoosobowe

Pokoje jednoosobowe

Pokoje jednoosobowe Krynica Morska, White Resort nowe hotele przy plaży, noclegi z wyżywieniem.

White Resort może zaproponować dla jednej osoby pokój dwuosobowy do jednoosobowego wykorzystania. Przy rezerwacji pokoju dwuosobowego dla jednej osoby udzielamy rabatu.

Pokój do wykorzystania dla jednej oosby, pokój jednoosobowy krynica morska

hotele Krynica Morska

Pokój jednoosobowy ma ok 25 m2, jedno loże małżeńskie szerokości 180 cm, łazienkę z prysznicem, telewizor, biurko, fotel, czajnik i filiżanki. Pokój jednoosobowy może mieć balkon i klimatyzację ale podczas rezerwacji należny wybrać właśnie takie wyposażenie. Mamy też jeden tani pokój na poddaszu, możemy go zaproponować dla jednej lub dla dwóch osób. Pokój na poddaszu nie ma balkonu ani klimatyzacji. Przede wszystkim pokoje na trzecim pietrze z balkonami i z normalnymi oknami ( nie w dachu) traktujemy jak normalne pokoje chociaż na trzecim pietrze występują skosy.

Poza tym White Resort położony jest nad samym morzem w Krynicy Morskiej. Przede wszystkim posiada pokoje dwuosobowe ale są też pokoje do jednoosobowego wykorzystania oraz pokoje z dostawkami. Z pewnością największe pokoje to dwupokojowe studio pomieści 6 osób dorosłych i dwoje dzieci do lat 3 śpiących z rodzicami na łóżku małżeńskim.

White Resort hrzy plaży

White Resort Krynica Morska

Przede wszystkim nowe hotele White Resort przy plaży

Noclegi Krynica Morska nad morzem.

1 Response