White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotel Krynica Morska pokój jednoosobowy
26 paź

Hotel Krynica Morska pokój jednoosobowy

Hotel Krynica Morska pokój jednoosobowy

Hotel Krynica Morska pokój jednoosobowy

Pokój 1 osobowy

Pokoje jednoosobowe Krynica Morska

Pokoje jednoosobowe Krynica Morska nad samym morzem. White Resort oferuje też pokoje dla jednej osoby. Proponujemy pokoje dwuosobowe do wykorzystania przez jedna osobę. Pokój ma prawie 25 m2, do spania proponujemy łózko małżeńskie 180 cm szerokości o 59 cm wysokości. Może się też zdarzyć że będzie to łóżko jednoosobowe 90 cm x 2000 cm. W pokoju jednoosobowym będzie też czajnik, minibar, biurko, lustro, sejf, łazienka z prysznicem. Na życzenie może też być balkon, klimatyzacja i widok na morze. W hotelu są dwie windy, jest też pokój dla osób na wózkach.

Krynica Morska

To przede wszystkim znany od dawna nadmorski kurort położony nad samym morzem. Największym powodzeniem z pewnością cieszą się nowe hotele postawione nad samym morzem.  Przede wszystkim hotele te czynne są cały rok, a oprócz noclegów oferują też całodzienne wyżywienie. Z hoteli do plaży jest zaledwie ok. 50 m. Obok biegnie nowa ścieżka rowerowa i oświetlona nocą promenada spacerowa. White Resort ma całoroczną wypożyczalnię rowerów miejskich, trekkingowych, elektrycznych i dla dzieci. Dla małych dzieci mamy też foteliki montowane na bagażnik rowerowy.

Nad morze gdzie najlepiej

Krynica Morska hotele nad morzem.

Atrakcje Krynica Morska

W Krynicy z pewnością jest wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Są atrakcje na wodne jak rejsy statkami po Zalewie, ściganie się szybkimi łodziami motorowymi, jest wynajem skuterów wodnych i przejażdżki na bananie po morzu. Są tu też dwa punkty widokowe z których widać jednocześnie Zalew Wiślany i Zatokę Gdańską. Przede wszystkim są rejsy do Fromborka i rejsy Kanałem Elbląskim nawet do Ostrudy.

Noclegi Krynica Morska nad morzem z całodziennym wyżywieniem.

Hotel Krynica Morska przy samej plaży

1 Response