Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
hotel krynica morska pokój dwuosobowy
26 paź

Hotel Krynica pokój dwuosobowy

Hotel Krynica pokój dwuosobowy

Hotel Krynica Morska pokój dwuosobowy, hotele blisko morza.

Pokój 2-osobowy

Pokój 2-osobowy Krynica Morska

White Resort Krynica Morska posiada przede wszystkim pokoje dwuosobowe z łózkami małżeńskimi szerokimi na 180 cm, 200 cm dłógości i 59 cm wysokości. Na łóżku jest jeden duży materac. Pokój z łazienka ma prawie 25 m2, łazienka z prysznicem. Większość pokoi dwuosobowych ma balkony, klimatyzację i widok na las, a nawet w stronę morza. Jeżeli chcesz wybrać pokój z klimatyzacją, z balkonem i z widokiem w stronę morza zaznacz to dokładnie przy rezerwacji. W pokojach jest też czajnik, minibar, biurko, krzesło, fotel lub sofa, lampka na biurku i  lampki przy łóżku do czytania. Na życzenie Gości możemy też w pokoju zrobić dwa łóżka jednoosobowe.

Krynica Morska

Przede wszystkim jest to najmniejsze miasto w Polsce. Jest to też znany od dawna i bardzo popularny kurort turystyczny leżący nad samym morzem.  Krynica Morska to też najmniejsza ilość opadów deszczu i największa ilość dni słonecznych rocznie. Krynica Morska lezy na Mierzei Wiślanej. Mierzeja porośnięta jest przeważnie lasem sosnowym, procent zalesienia Mierzei Wiślanej wynosi prawie 90 %.

Ośrodki wczasowe Krynica Morska

Hotele nad morzem

White Resort

Nowy i nowocześnie wykonany, stoi na samym brzegiem morza blisko centrum Krynicy Morskiej. Zdecydowana większość pokoi ma klimatyzację, balkony i ładny widok na las i morze. Hotele Krynica Morska, White Resort pokój dwuosobowy to podstawowy pokój w hotelu. Można go wynająć dla jednej osoby z rabatem, można też wynająć dla 3 osób, ponieważ w większości pokoi jest dodatkowa dostawka. W pokoju dwuosobowym jest duże i wygodne loże małżeńskie szerokości 180 cm, 2 m. dłógie i wysokie na ok 59 cm.

Hotel Krynica Morska pokój dwuosobowy

Nocleg Krynica Morska nad samym morzem.