White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
hotele nad morzem
11 paź

Z Łomży nad morze

Z Łomży nad morze

Z Łomży nad morze, hotele w Krynicy Morskiej, hotele Krynica Morska,

Gdzie z Łomży nad morze, przede wszystkim polecam Mierzeję Wiślaną i Krynicę Morską. Z pewnością hotele w Krynicy Morskiej położone są nad samym morzem, do plaży zaledwie 60 m. Przede wszystkim są to nowe hotele wybudowane w ostatnich latach. Z pewnością były projektowane i są wykonane jako hotele a nie apartamentowce czy ośrodki wczasowe lub kolonijne. Jest tu też przestrzeń ogólna dla Gości, pokoje mają wymagane standardy. Przede wszystkim jesteśmy nad samym morzem, do plaży ok. 60 m. Z pewnością White Resort położony jest  najbliżej morza jak to tylko mozliwe w Krynicy Morskiej, dla tego też cieszy się dużą popularnością. Poza tym podobnie jak i inne hotele i apartamenty położone nad samym morzem rezerwowane są  w pierwszej kolejności. Dlatego też rezerwacje polecam robić z wyprzedzeniem. Ważnym aspektem jest czystość i dobre jedzenie podawane w hotelu. Dlatego też z restauracji korzystają również spacerowicze i Goście z sąsiednich apartamentów. Wydaje się, że jest to nie wątpliwie najlepsza lokalizacja nad samym morzem. Poza tym mamy też wypożyczalnię rowerów. Chciałbyś pokój z widokiem na morze? Chcesz pokój z balkonem ? Znalazłeś najlepszą lokalizację z możliwych. Najpewniej wrócisz do nas za rok a morze i wcześniej, przede wszystkim hotel czynny jest cały rok.

Noclegi w Krynicy Morskiej,

Z pewnością noclegi w Krynicy Morskiej nad samym morzem w White Resort będą dobrym wyborem. Przede wszystkim jadąc z Łomży nad morze bardzo zmienimy klimat na korzystniejszy. Zadzwoń i zarezerwój już dziś. Pochodzisz po lesie lub po plaży. Pojeździsz rowerem po ścieżkach rowerowych. Poleżysz na piasku i się dobrze opalisz. Z pewnością popływasz w morzu. Od strony Zalewu Wiślanego popłyniesz statkiem spacerowym do Fromborka. Z Elbląga popłyniesz kanałem Elbląskim statkiem po trawie.

Przede wszystkim zrób rezerwację już dziś. Zarezerwój najlepszy pokój z najładniejszym widokiem. Zadzwoń i uzgodnij szczegóły. Na pewno polecisz nasz hotel innym. Proponuję wybierać pokoje z balkonem. Jest z nich z pewnością najładniejszy widok. Na pewno jest  to najlepszy wybór. Zadzwoń i zarezerwój już dziś. Chciałbyś pokój dwu osobowy., Życzysz sobie duże łóżko Małżeńskie. Na pewno będziesz zadowolony.

Hotele Krynica Morska

2 Responses