Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotele nad brzegiem morza na wakacje nad morzem
16 lis

Hotele przy plaży nad morzem

Hotele przy plaży nad morzem

Hotele przy plaży nad morzem, White Resort Krynica Morska

hotel nad morzem, White Resort Krynica Morska

Krynica Morska hotele przy samej plaży nad samym morzem, White Resort noclegi nad morzem przy plaży. Przede wszystkim to właśnie hotele położone przy samej plaży nad samym morzem są zawsze poszukiwane w pierwszej kolejności. Turyści wybierający te hotele nie muszą szukać parkingów przy plaży i za nie jeszcze dodatkowo płacić. Poza tym nie muszą ze sobą nosić wszystkiego co może się na plaży przydać szczególnie jadąc z małymi dziećmi. Poza tym wieczorami po godzinie 22 nad samym morzem robi się cicho i spokojnie. Jest tu też bardzo czyste powietrze. Przede wszystkim polecam  Krynica Morska hotel  nad samym morzem.

Noclegi przy samej plaży nad samym morzem .

Hotel poleca przede wszystkim noclegi z wyżywieniom całodziennym. Przede wszystkim proponuję pakiety 7 dniowe lub ich wielokrotność. Przeważnie pakiet 7 dni jest tańszy od takiego samego pobytu 6 dniowego. Poza tym pakiety z wyżywieniem wychodzą taniej niż dokupywanie wyżywienia oddzielnie. Śniadania serwujemy od godziny 8 do 11 a obiadokolacje od 15 do 18.

Wczasy nad morzem

Wczasy Krynica Morska

Wypożyczalnia rowerów

 W hotelu jest wypożyczalnia rowerów i plac zabaw dla dzieci. Główna atrakcja placu zabaw to duży statek piracki Biała Perła. Jest też trampolina i huśtawka. Rowery wypożyczamy cały rok również dla nie mieszkających w hotelu.

Hotele przy plaży nad morzem

Hotele Krynica Morska nad samym morzem.