White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
hotel najbliżej morza
27 mar
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

hotel najbliżej morza

Hotel najbliżej morza

Krynica Morska hotel najbliżej morza, Krynica Morska hotele najbliżej morza

Hotel z pewnością najbliżej morze Krynica Morska w Polsce. Z hotelu do morza jest zaledwie 60 m. Nie jest to odległość w linij prostej a faktyczna odległość do pokonania jaką muszą przebyć Goście hotelu do plaży. Pomiędzy hotelem a plażą jest tylko młody lasek na wydmie oddzielający hotel od morza i częściowo zasłaniający widok na morze z okien pokoi. Wszyscy dotychczasowi goście potwierdzają że jest to najlepsza lokalizacja z możliwych. Jesteśmy przy głównym wejściu na plażę nr 24. W ciągu dnia przewija się tu mnóstwo turystów ale po godzinie 22 pustoszeją restauracyjki i robi się cicho i spokojnie. Poza tym większa część okien wychodzi na las i morze gdzie jest zupełnie cicho nawet w dzień. Sam budynek hotelu wykonany jest jako budynek akustyczny i energooszczędny. Pomiędzy pokojami wygłoszone ściany o akustyczności 52-54 db, drzwi wejściowe do pokoi 42 db a okna 38 db. To wszystko sprawia że w budynku nie słychać nawet rozrabiających dzieci. White hotel to przede wszystkim  hotel przy samym morzu. Krynica Morska hotel najbliżej morza, apartamenty i pokoje z widokiem na morze. Hotel jest przyjazny dla rodzin z dziećmi.

najbliżej z dziećmi nad morze ze śląska

Podsumowując, zamów hotel nad samym morzem a na pewno będziesz zadowolony. Z pewnością do nas wrzucisz na następny sezon , a może i szybciej. Hotel czynny jest cały rok. W hotelu jest wypożyczalnia rowerów miejskich, trekkingowych, młodzieżowych i rowerów elektrycznych. Obok hotelu liczne ścieżki leśne i rowerowe oraz liczne atrakcje turystyczne. Przede wszystkim są liczne restauracje blisko morza, kawiarnie oraz budki z pysznymi lodami.

Noclegi Krynica Morska przy plaży

Park Krajobrazowy „Mierzeja Wiślana” – park krajobrazowy położony na obszarze Mierzei Wiślanej od Sztutowa do granicy państwowej z Rosją w Piaskach, o powierzchni 4410 ha. Posiada otulinę o powierzchni 22 703 ha.

  Dziedzictwo kulturowe

Obszar Parku Krajobrazowego „Mierzeja Wiślana” i jego otuliny usytuowany jest w rejonie dwóch krain geograficzno – historycznych tj. Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych, z tego też względu odnaleźć tu można szereg różnorodnych elementów historycznych i kulturowych. Przede wszystkim wiele z nich to bardzo cenne, unikatowe w skali regionu i Polski obiekty zabytkowe. W rejestrze zabytków Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Gdańsku znajduje się 50 obiektów z terenu Parku i otuliny. Są to:

    domy podcieniowe z budynkami gospodarczymi i zielenią przydomową, zagrody holenderskie, domy rybackie i letniskowe, domy wiejskie powstałe w tradycyjnych formach w II poł. XVIII w., na przestrzeni XIX i pocz. XX wieku oraz architektura kurortowa Krynicy Morskiej,

    latarnia morska w Krynicy Morskiej – jedna z 15-stu na naszym polskim wybrzeżu. Jej budowę rozpoczęto w 1894 r. pod kierunkiem mistrza budowlanego z Elbląga Edwarda Stacha. Zniszczona w 1945 roku, odbudowana w 1951r.

    zabytki techniki: mosty drogowe, obiekty hydrotechniczne, jak np. wciąż czynne zwodzone mosty w Rybinie, Sztutowie (most Pancernych). Do ciekawych obiektów uznawanych za swoistego rodzaju skansen techniczny, należy śluza w Gdańskiej Głowie zbudowana u schyłku XIX w, w związku z Przekopem Wisły w Mikoszewie. Z pewnością nazwa wywodzi się od twierdzy, która istniała tu w średniowieczu.

Linki

2 Responses

Leave a Reply