Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Gdzie bezpiecznie na wakacje 2020
24 kwi
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Gdzie na wakacje nad polskie morze z dzieckiem

Gdzie na wakacje nad polskie morze z dzieckiem

na wakacje nad polskie morze z dzieckiem, gdzie na wakacje nad polskie morze z dziećmi

Gdzie na wakacje nad polskie morze z dzieckiem, niemowlakiem? Z pewnością całe Polskie Morze Bałtyckie to doskonały wybór na wczasy, wakacie czy urlop. Nie dość ze znacznie bliżej, piękna przyroda i nie zapomniane krajobrazy to i znacznie bezpieczniej. Pomijając liczne w ostatnich latach zamachy i ataki na Europejczyków czy innych turystów, nie grozi nam w Polsce ,,zemsta faraona” czy namolni handlarze wciągający na siłę do swoich sklepików gdzie przez pół godziny musimy się targować aby cokolwiek kupić za normalna cenę.  A gdy wypadnie coś z poza wykupionego pakietu zawsze można liczyć na pomoc, zrozumienie i załatwienie.

hotel krynica morska, gdzie na wakacje nad polskie morze z dzieckiem

gdzie na wakacje nad polskie morze z dziećmi

Gdzie na wakacje nad polskie morze z dzieckiem

Uwzględniając liczne atrakcje Polskiego Wybrzeża proponuję wyjazd do Krynicy Morskiej. Krynica położona jest na Mierzei Wiślanej  otoczonej z dwóch stron wodami Zatoki Gdańskiej i Zalewu Wiślanego. Mierzeja Wiślana to park krajobrazowy i Natura 2000. Czyste powietrze, brak przemysłu i obciążeń z nim związanych. Mierzeja Wiślana to ponad 90 % lasów przeważnie iglastych, idealne miejsce dla alergików. Krynica Morska to czyste i szerokie plaże z łagodnym zejściem do wody. Bezpieczne plaże bez sinic , liczne atrakcje  dla dzieci i młodzieży, bajkoland to ok 10 000 m2 rożnych atrakcji zaczynając od kulek dla najmłodszych, poprzez samochodziki i wagoniki a kończąc na karuzelach dla odważnych.

Hotele nad samym morzem w Krynicy Morskiej zapraszają cały rok. Z hotelu White położonego najbliżej morza w Krynicy Morskiej do plaży mamy zaledwie 60 metrów. Komfortowe pokoje z balkonami i z widokiem na morze i las, za oknami śpiewy ptaków i kojący szum morza. Na pytanie gdzie na wakacje nad polskie morze z dzieckiem polecam Krynicę Morską i nasz nowiutki hotel na plaży. Obszerne pokoje, duże i bardzo wygodne łózka, pojemne szafy , 32 calowe telewizory, miękka i wygłoszona podłoga, wygłoszone ściany, drzwi i okna zapewniają ciszę i komfort nawet jeśli za drzwiami czy za ściana hałasują inne dzieci. Cały budynek wykonany jest jako budynek akustyczny i energooszczędny. Zapraszamy cały rok. Zarezerwuj już dziś bezpieczne wakacje nad morzem 2020.

Nad morzem

Ogród nad morzem

 Podsumowując, coraz więcej krajów jak Włochy, Hiszpania i inne planują ograniczyć przyjazdy z zewnątrz. W związku z tym proponuje bezpieczne wakacje 2020 nad Polskim Morzem Bałtyckim.

2 Responses

Leave a Reply